Lodowisko w Łęcznej?

Temperatura za oknem jest coraz niższa, naturalne jest więc, że w miastach zaczynają się przygotowania do uruchomienia lodowisk. Oczywiście tradycją jest, że ten naturalny fakt nie dotyczy Łęcznej. Przecież nie od dzisiaj wiemy, że „nie da się” 😉
Jak informuje dzisiejszy Kurier Lubelski, w ostatnią fazę weszły przygotowania do uruchomienia lodowisk „pod chmurką”, z których w tym sezonie zimowym będą mogli korzystać lublinianie. W tym roku mogą liczyć na co najmniej dwie ślizgawki.
Jeśli temperatura dopisze, jest szansa, że już w przyszły weekend będzie można pojeździć w Lublinie.

W zasadzie trudno się dziwić, że w Łęcznej nie możemy liczyć na lodowisko, skoro np. program „Lato w Mieście” miał z założenia trwać do końca października(LINK)

Może potrzebna jest jakaś akcja przekonywania „kolorowego” do organizacji takiego miejsca w naszym mieście?

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Lodowisko w Łęcznej?

 1. Zastanawiam się czy mozna zrobic lodowisko na osiedlu bobrowniki??. Jest sporo pokaźnych terenów zieleni na których można było by utworzyć ze sniegu bandy i poprosić srażaków o wylanie wody… dwu lub trzy krotnie. Jednym z dobrych miejsc był by teren pomiędzy siłownią a barem w stronę stokrotki.Drugie miejsce to boisko za „Mysliwską”.Może burmistrz by w tym pomógł. Władze powinny zrobic coś w tej kwestii ,bo dzieci nie maja żadnych atrakcji na powietrzu w czasie wolnego czasu.

 2. ZASTANAWIAM SIE CZY MOZNA… (pisz proszę bez wciśniętego CAPS LOCKA. Tak będzie wygodniej dla wszystkich – na adres mailowy wysłałem całą treść komentarza /.Bartol)

 3. W Radzyniu Podlaskim przy jednej ze szkół jest boisko do gry w piłkę na czas zimowy agregat tam zainstalowany zamienia go w lodowisko. Dostęp do niego mają wszyscy mieszkańcy miasta. W Łęcznej najważniejsze są drogi które są remontowane przed samymi wyborami. K….

 4. Bartol uważaj rośnie Ci konkurencja 😀 Znalazłem coś takiego w sieci lecznianin.tumblr.com

  1. Konkurencja cieszy i jest zawsze wskazana, tylko „kolorowy miś” jakoś nie może tego pojąć 😉 Czekam na pierwsze wpisy, bo na razie to trudno ocenić.

   PS. Uważaj na donosy. Pierwszy łęczyński donosiciel nie śpi ;P

  2. Dobre sobie, rzecznik zakłada „konkurencyjnego” bloga żeby pisać co naprawdę myśli. Do czego to doszło… O mopsie też napiszesz?

 5. O jakim lodowisku w Łęcznej marzycie?
  Jak nastanie nowy, może młody Burmistrz, to w końcu coś zrobi dla młodzieży by miała jakieś zajęcie w te ponure zimowe dni.
  Bo ten Pan, to tylko ceny umie robić dobre.
  Ps.
  Bartolu trybunał podobno coś o śmieciach orzekł – może Wiesz?
  A jeszcze jedno – FOTO RADAR w Turce znowu namierza od godz 12-tej 28.11.2013r.
  Kierowcy pilnujcie się.

 6. Szkoda że Łęczna nie może się zmobilizować tak jak gmina Puchaczów a nie trzeba tu dużo zrobić no ale jak to nasz miasto zawsze brak funduszy.
  Na pewno dobrze zapatrzone lodowisko w Łęcznej cieszyło by się popularnością…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.