Mirosław Taras wraca do górnictwa?

Wszystko wskazuje na to, że tak. Podczas wczorajszej wizyty wicepremiera Janusza Piechocińskiego na antenie Radia Lublin, padła wyraźna deklaracja w tej sprawie. Wicepremier zauważył, że przy obecnych cenach węgla w Europie, to właśnie Bogdanka jest jedyną rentowną kopalnią. Chcąc przeszczepiać w pozostałych zakładach rozwiązania, które umożliwiły tak dobre wyniki lubelskiej kopalni, wicepremier chciałby korzystać z ogromnego doświadczenia byłego Prezesa Bogdanki.
Mogę tylko przypuszczać, że personalna propozycja J. Piechocińskiego może zaowocować w niedalekiej przyszłości nawet ministerialną posadą dla Mirosława Tarasa.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Mirosław Taras wraca do górnictwa?"

 1. adi pisze:

  bernardo–ten twój idol nadaje się tylko klozety czyścić i biały szalik na dole nosić jak cw%l…….a doświadczenie chyba tylko ma z końmi .pozdr……

 2. adi pisze:

  Kamieniu zabij mnie…potrafi tylko wszystko spieprzyć .
  Taras beznadziejny prezes każdy to potwierdzi z pracujących
  obecnie pracowników kopalni i emeryci powiedzą czym pachnie ten
  mały tarasik……………………………….

 3. rolnik pisze:

  wazeliniarstwo panie radaktorze, włazidupa z pana

 4. Bernardo pisze:

  W Łęcznej jest tylko jeden człowiek z równie dużym doświadczeniem w zarządzaniu. Pan Burmistrz spokojnie poradziłby sobie także na wyższych stanowiskach.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes