Młody mężczyzna utonął

Woda zbiera ponownie tragiczne żniwo. Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej, utonął 17-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Od soboty przebywał ze znajomymi nad jeziorem Zagłębocze w powiecie łęczyńskim. W niedzielne popołudnie pływał na materacu. W pewnym momencie jego kompani zauważyli, że po wodzie pływa jedynie sam materac. Rozpoczęli poszukiwania. Nieprzytomny 17-latek został odnaleziony chwilę później w pobliskich zaroślach, blisko brzegu. Niestety pomimo natychmiastowej próby reanimacji, nie udało się go uratować.

Na pytanie czy młody człowiek znajdował się pod wpływem alkoholu, odpowie sekcja zwłok.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Młody mężczyzna utonął

 1. Adka, co do naszego szpitala to jak ja bym miała wypadek wolałabym czekać 2 godziny i umrzeć niż leżeć w tym pseudo szpitalu..

 2. Adka
  Chodzi o otoczenia a nie ratowników…
  Chodzi o osoby nad jeziorem a nie obsługę karetki…

 3. No niestety, to pokazuje, że raczej nikt poniżej 18 nie powinien przesiadywać tylko z kolegami nad jeziorem. Z rodzicami siara? Przynajmniej miałby większe szanse na przeżycie. Dwóch ratowników nie jest w stanie wszystkiego upilnować tym bardziej jeśli pływał po 19. Myślę, że bezpieczniej byłoby zadbać w końcu należycie o nasze jeziora pod względem bezpieczeństwa. Niezbędne są nad każdym stacje wopr i ratownicy, którzy by mogli czuwać nawet w nocy… Koszta może spore ale czy życie nie jest ważniejsze?

  1. bylam świadkiem tego wszystkiego i wcale nie była to godz 19 tylko kolo 16 a zadnego ratownika tam nie było mój maz pomagal w reanimacji az do przyjazdu karetki z osobami bez przeszkolenia fakt był jakiś facet niby po szkoleniach pierwszej pomocy ale trzeźwy to on nie był i tylko zawadzal a skoro wjezdzajac nad jezioro pobierana jest oplata to niech zadbają również o bezpieczeństwo ludzi …chłopak tez nie był trzeźwy tak twierdzili jego koledzy ciekawi mnie tylko fakt jak mogli jego znajomi wypuscic go samego do wody skoro niby nie umial plywac …skoro wypic potrafili razem to i trzymać się powinni razem do końca

   1. karetka z osobami bez przeszkolenia? weź ty się zastanów 5 razy zanim pie*dolniesz coś tak głupiego jak w tym momencie! zgłoś się z prośbą do Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego o udzielenie informacji nt przeszkolenia pracowników łęczyńskiego pogotowia, wtedy się ciemnoto dowiesz jak wysoko wyszkoleni i z jak dużym doświadczeniem pracują tam ratownicy i kierowcy! a jak ci nie pasuje wyszkolenie pracowników pogotowia naszego to dzwoń po lubelskie – poczekasz 2 godziny lub więcej na wolną karetkę.

    1. a umiesz czytac ci*****ku ?kto niby napisał o osobach z karetki zanim ona przyjechala normalni ludzie bez ratownika reanimowali tego chłopaka a zanim cos napiszesz tez pomysl kilka razy widze ze ktoś tutaj nie umie czytac ze zrozumieniem hahahahahaha

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.