Na Staszica jak w buszu

Ostatnimi czasy zasypujecie wąsatą skrzynkę ogromną ilością ciekawych „znalezisk” z miasta. Tym razem dzięki uprzejmości czytelniczki kilka ujęć z osiedla Samsonowicza. Pod okiem urzędnika „dbającego” o promocję miasta, (mieszka nieopodal) wyrosła prawdziwa dżungla. Idąc ulicą Górniczą w stronę amfiteatru. można się naprawdę poczuć jak w lesie – pisze czytelniczka. Fotki zostały wykonane ok. 01.09.2014


Co ciekawe na innych (nawet przyległych) trawnikach, wszystko jest przystrzyżone, a tu jakby ktoś zaspał. Na zdjęciach widoczna jest okolica amfiteatru oraz chodnik wzdłuż ul. Staszica 7. Dodatkowo czytelniczka przekazała, że chodnik wzdłuż ul. Stefani Pawlak w stronę KRUSu od Tesco, powoli „znika”.

Może zamiast bezsensownego udziału sporej ilości urzędników w „konsultacjach” warto byłoby oddelegować kilku z nich do sprawdzenia stanu zieleni w Łęcznej?

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Na Staszica jak w buszu

  1. to tak to ma wyglądać? że trzeba pokazać paluszkiem co trzeba zrobić? że najwyższy czas coś podziałać w mieście. ręce opadają. wiadomo będą wybory to się będzie trzeba wykazać więc niech póki co rośnie a potem pokażemy jacy jesteśmy fajni i że umiemy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.