Nakaz jazdy w ślepą uliczkę?

Blogowa skrzynka nie ma jak widzicie, ani chwili wytchnienia 😉 Z cyklu „takie rzeczy tylko w Łęcznej”, przedstawiamy znak, a w zasadzie kilka znaków, znalezionych w grodzie dzika. Stoją one przy Placu Kościuszki, vis a vis Urzędu Miejskiego, obok sklepu z meblami. Według mnie nakazują skręt w ślepą uliczkę. Lecz tak naprawdę, co miał na myśli urzędnik proponujący jego ustawienie, szczerze nie wiem. Najwidoczniej jednak, żadnemu pracownikowi magistratu nie przeszkadza taki stan rzeczy, mają przecież inne pewnie ciekawsze zajęcia. Może jest w tym nawet jakaś głęboka myśl. W końcu nie od dzisiaj uważam, że urzędnik to nie zawód, to stan umysłu… 😉 Troche jednak trafia szlag, jak człowiek pomyśli, że ktoś za tą „pracę” dostaje pieniądze.

PS. Jeśli widzieliście gdzieś podobne zestawienie znaków, koniecznie dajcie znać na redakcja@lle24.pl.
PS.2 W komentarzach wpisujcie własne interpretacje tego układu znaków.

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.)

Udostępnij ten wpis!

24 przemyślenia na temat „Nakaz jazdy w ślepą uliczkę?

 1. Proszę państwa !!

  Proszę najpierw dokładniej zbadać sprawę a nie wypisywać bzdury!!!

  1. Tak, tak, tych znaków tam nie było. To oczywisty fotomontaż Bartola 😉

 2. A wystarczyło by zasłonić czarnym workiem znak nakazu skrętu w prawo i sprawa została by rozwiązana.
  Ale, czy Urzędnik teraz w Łęcznej ma worek?
  Czy wszystkie co były w Gminie poszły na realizację ustawy śmieciowej?
  I co Ty na to Bernardo?

  1. Tam jest ulica jednokierunkowa więc nie zasłaniałabym nakazu skrętu w prawo. Znak na samym dole jest nietrafiony

   1. Sami się nie znacie na tym, a krytykujecie tylko Pana Burmistrza. Nawet nie wiecie, który znak jest dobry a który zły. Ja myślę, że oba są dobre. Pan Burmistrz i jego ludzie raczej nie popełniają błędów. Teraz krytykujecie a za jakiś czas okaże się, że znak jest prawidłowy. Wtedy już przeprosić Pana Burmistrza nie będzie komu.

    1. Odezwał się ten, który wie najwięcej i najbardziej kłamie :D. Akurat na drogach to ja się znam, skąd to nie Twoja sprawa Bernardo ale przejdź się dookoła swojego „kochanego” urzędu i zobacz, że objeżdża się plac dookoła. No chyba, że nie jesteś z Łęcznej i nic nie wiesz. Propagujesz nie znam się ale się wypowiem? Nie potrafisz nawet żadnej swojej wypowiedzi sensownie uzasadnienie i wszystko co piszesz da się łatwo obalić. Owszem ślepa ulica jest ale dalej. A to jest znak postawiony zbyt wcześniej i chodzi mi o ten symbolizujący ślepą ulicę a nie nakaz skrętu. Akurat nakaz skrętu jest dobrze ustawiony, bo jak wszyscy wiemy plac ten objeżdża się jednokierunkowo

 3. Bartol i inni prześmiewcy od kiedy to burmistrz decyduje o oznakowaniu ulic? trochę wysiłku trzeba było włożyć przed napisaniem takich bzdur.

  1. To gmina zarządza drogami i oni kupują znaki i dyktują gdzie i jak mają stać.

 4. Czepiacie się… heeheheh jak Klienci przyjadą do sklepu to już będą musieli tam zostać
  Pozdrowienia dla „inteligentnych” inaczej urzędników.

 5. Jak Urzędnik Gminny może nakazać komuś skręcić w ślepą ulicę?
  Gościu, czy Ty wieszając ten znak pomyślałeś nad tym co robisz, czy kiedykolwiek miałeś prawo jazdy, czy kartę ” Woźnicy”
  A jakby do ślubu trzeba było młodym przyjechać autem – to co w tedy – może nie da się.
  Czy w tym mieście naszym do ślubu Państwo młodzi muszą przyjść na pieszo,bo znak w głębi widzicie sami – i pewnie też ktoś go przekręcił.
  Pewnie w Łęcznej już tak się przyjęło, że zawsze Ktoś coś przekręci, a Urzędnik nie zawsze dopatrzy.
  Zauważcie teraz sami: że pomysły z myśleniem
  nie zawsze tu idą w parze.

 6. już nie jedno auto widziałam wyjeżdżające z tej uliczki pod prąd właśnie przez ten znak.

 7. Kopiuje wszystkie artykuły portalu czekając aż radni będą urzędnikami 🙂 Ciekawe czy będą robić obchód przed praca całego miasta by eliminować błędy, podejrzewam że w tym wypadku wykonawcy remontu starego miasta 🙂
  Ci z Kościuszki niech się zajmą latarniami co nie świecą, parkingami i tym co mieszkańcom potrzebne jest najbardziej. Osobiście wole żeby ich praca byłą z pożytkiem dla mieszkańców a nie opozycji 🙂 A że tak nie jest ….

  1. To o czym piszesz to zarządzanie, którego niestety w tym mieście nie uświadczysz. Tu się tylko urzęduje.

   PS. Całe miasto?? przecież ten znak stoi na przeciwko urzędu. Wystarczy lekko ruszyć cztery litery z fotela. Tylko po co… przecież „nie da się” 😉

 8. A może ktoś przekręcił ten znak? Ja jestem przekonany, że tak się stało. Poza tym to są okolice nowo odrestaurowanego rynku więc tam się powinno chodzić a nie jeździć. Nie po to Pan Burmistrz zadbał o tak piękną odnowę tego miejsca.

  1. Kolego zainwestuj w dobrego okuliste. To jest część nietknięta tą cudowną renowacją cudownego pana burmistrza

 9. Czyli waszym zdaniem nie jest potrzebny znak że możliwy ruch jest tylko w prawo i że ta droga jest zamknięta?? Dziwni są ludzie co krytykują podane oznakowanie.
  Ale to tylko w Łęcznej można się czepiać niczego.

   1. No jest tam droga zamknięta ale jest dojazd do trzech sklepów toalety i parkingu . ehhhhhh

 10. po usunięciu znaku na dole byłoby wszystko ok, trochę głupie, bo przeciez tam jest jednokierunkowa i nie jest ślepa 😀

  1. Nie staraj się nadążyć za urzędniczą „myślą”. To niewykonalne 😉

 11. Na zdjęciu jest też widoczny „zakaz wjazdu” do urzędu stanu cywilnego 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.