Netia poszukuje pracowników w Łęcznej!

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. W związku z rozwojem jednego z działów naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu w Łęcznej:

KONSULTANTÓW WPROWADZANIA DANYCH
nr ref. LL/102014/MK
Miejsce pracy: Łęczna

Osoby te będą wspierały Dział Zarządzania Zamówieniami m. in. poprzez wprowadzanie do systemu komputerowego danych dotyczących umów klientów, aktywację i deaktywację usług w systemie, sporządzanie dziennych raportów oraz kontakt telefoniczny z klientem w celu udzielenia informacji formalnych.

Oferujemy
• specjalistyczne wdrożenie od pierwszego dnia współpracy,
• szansę zdobycia cennego doświadczenia w sektorze telekomunikacyjnym,
• pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę,
• współpracę na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa-zlecenie),
• wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
• OK SYSTEM – karnety sportowe w specjalnej cenie.

Od kandydatów oczekujemy:
• dobrej umiejętności obsługi komputera,
• efektywnego zarządzania czasem pracy,
• umiejętności szybkiego uczenia i chęci do zdobywania nowej wiedzy,
• komunikatywności i otwartości w kontaktach z innymi,
• dokładności i dbałości o szczegóły,
• gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: malgorzata.kolasinska@netia.pl do dnia 17 października 2014 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby Twoich znajomych, kliknij przycisk LUBIĘ TO!, widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Netia poszukuje pracowników w Łęcznej!

 1. płacą marne pieniądze, niektórzy schodzą do 6-7złna h, ostatnio jedna ze znajomych wzieła mnej niz pisalisci 700zł z groszami, dobrze ktoś napisal że podnoszą poprzeczke, potrafili nawet co miesiąc. już sie wydawało że wezmiesz lepszą pensje bo wyrobiło się ok 138 %premii .ale nie…dowiadujesz się że 30 sierpnia że zmienia się target od 1 sierpnia !! z datą wstecz :))) bo co bo zbyt wielu osobom w tym miesiącu dobrze szło. wiec mają określony budrzet i nie byli by w stanie wszystkim zaplacic naleznej wypracowanej cieżko pencji na poziomie 1700 zł na rękę, tylo trzeba target podnieśc i pensja wraca do poziomu 1200 zł, inni z 1000 zl spadaja poniżej tej wartości. Netia to ZŁODZIEJE.nikomu nie polecam pracy juz tu nie pracuje.zwolnienia grupowe odbywqają sie tu regularnie co2 lata. Ludzie który mieli duży staż w tej firmie nawet 10 lat, doświadczeni,lojalni, kompetentni, z dużą wiedzą-zwolnili. Mja kilka miesiecy max 5 i jużprzyjmuja znowu ale na zlecenie świeżakow, nasza garstka co nasz została szkoli pomagali, nie płaca nam za szkolenia i co przychodzą kolejne zwlnienia grupowie znów zwalniają tych najlepszych bo za duzo zarabiają, trzeba szukac oszczedności, i znowu mija parę miesiecy i przyjmuja nas z powrotem ale zamiast na umowe o prace to na zlecenie. i tak sie dzieje systematycznie. mam wielu znajomych ktorzy tam jeszcze pracują,ale już na zleceniu.

 2. Jak to mówią, podobno praca dla osób bez przyszłości, pozbawionych własnej godności. Takich się najlepiej wykorzystuje.

 3. ja tam pracowalam i wiem ile placa. 8 zl za godzine brutto. niby elastyczne godziny pracy, a naprawde co najmniej 8 h dziennie, czepiaja sie za byle co, wedlug przepisow bhp masz przerwe 5 min co 60 min pracy przy kompie, a naprawde wyjscie do toalety jest problemem, bo musisz robic target, jak zrobisz 110% normy to pretensje, ze nie 120 itd. nie polecam

 4. Dopóki nie zaczniemy głośno mówić i piętnować firmy, które wykorzystują ludzi płacąc za pracę po kilka zł za godzinę, dopóty takie praktyki będą trwały. I nie jest argumentem „nikt ci nie każe tam pracować”, bo trudna sytuacja na rynku pracy zmusza ludzi do „łapania” się czegoolwiek, bo jeść coś trzeba i mieszkać tez gdzieś coś trzeba i ubrac się też. A takie firmy to wykorzystują, dają głodową zapłatę jednocześnie eksploatując takiego człowieka do granic możliwości. I celowo nie piszę „takiego PRACOWNIKA”, bo ci ludzie nie są pracownikami! Pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę, a ci ludzie – na śmieciówkach – bez urlopu i wielu innych praw.
  Dobrym pomysłem na walkę z takim wyzyskiem jest robienie czarnego PR takim firmom, bojkotowanie produktów i usług i omijanie takich firm z daleka!

 5. Taa, 5zł za godzinę gdzie w warszawie mimo że inne życie taki „robaczek” ma 10zł na godzinę, wstyd że Netia miesięcznie daje 800zł na rękę a jak soboty i niedziele oczywiście target musi być wyrobiony ponad normę to 1200 przez 2 miesiące a potem tyle ile zrobiliśmy z tym targetem + dodatkowy gdzie przy tym się orypaliśmy jak roboty wjeżdża nam jako NORMA i nowa poprzeczka super praca polecam 🙂

 6. Napiszcie jeszcze ile płacą za godzinę na tej śmieciówce. Żeby ludzie nie tracili swojego czasu skłądając ofertę – jeśli później okaże się, że zapłacą im na rękę 5zł/ godzinę. Moim zdaniem, to wstyd dla firmy, godzenie we własny wizerunek – gdy ludziom w pracy biurowej płaci 5-6zł za godzinę.

    1. Napewno nie 10 zł na rękę. Ja tam nie pracowałam, kiedyś z braku perspektywy złożyłam tam papiery, nie przyjęli mnie i jakoś nie żałuje. Znajoma, która tam pracowała często chodziła na 12 h, żeby coś konkretnego zarobić.

     1. 2 lata temu zarabiało sie tam 7/8 zł brutto w dziale reklamacji. Do tego co jakiś czas są grupowe zwolnienia, a że dają śmieciówki to zwalniają w kilka minut bez okresu wypowiedzenia. Złodziejstwo nie firma a atmosfera chora.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.