[Oferta] Praca w Burger King

Każdego dnia, ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie. Oryginalna kanapka WHOPPER® jest synonimem naszego przywiązania do najwyższej jakości składników, oryginalnej receptury i przyjaznej, rodzinnej atmosfery, które definiują naszą markę od ponad 50 lat.

 

Obecnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce.
W związku z otwarciem nowej restauracji w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik/Pracowniczka restauracji

(Jesteś studentem, też nimi byliśmy – szukamy również osób w niepełnym wymiarze godzin)

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

 

Dla osób preferujących dynamiczne środowisko pracy, atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży. Wysoka kultura osobista oraz łatwość i swoboda wypowiadania się są dla nas równie istotne.

Nasz docelowy kandydat:

 

Poszukujemy osób proaktywnych, które będą potrafiły zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie. Gotowych na nowe wyzwania, potrafiących sobie poradzić nawet z mniej przyjemnym klientem.

 

Nie tylko wymagamy, ale również dajemy dużo od siebie:

Oferujemy umowę o pracę. Pracujemy w środowisku młodych osób, którym zależy na wytworzeniu przyjaznej atmosfery pracy opartej na pomocy i wzajemnym zaufaniu. Na początku zagwarantujemy Ci 4 tygodniowe szkolenia (płatne rzecz jasna), by lepiej Was poznać. Wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników Twojej pracy.

 

Restaurację w Lublinie, otwieramy już niebawem!

Jeśli spełniasz poniższe wymagania zaaplikuj i KONIECZNE DOŁĄCZ DO NAS !!!

 

Prześlij swoje CV umieszczając w tytule numer ref.: Crew/Lublin na maciej.stega@bkpoland.com

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

14 komentarzy do artykułu "[Oferta] Praca w Burger King"

 1. B. pisze:

  A ja się cieszę, że opublikowaliście to, zupełnie przez przypadek mam teraz pracę :))! A Ci co psioczą na stawkę, niech siedzą i psioczą dalej powiększając bezrobocie

 2. der pisze:

  gówniana kryptoreklama „namawiająca” do gównianej pracy w wyzyskujących korporacjach w dodatku ze śmieciowym jedzeniem… Zamiast tego może byś opisał lub wstawił linki do programów dla młodych przedsiębiorców. Wytłumaczył jak założyć działalność i dostać pomoc z UP…..

  • Mexx pisze:

   Sądząc po Twojej opini to mlody pewnie jesteś, ale przedsiębiorcą to raczej nie będziesz. Do jedzenia nikt Cie nie namawia, kwestia gustu, a że ludzie młodzi mają szansę pracować to nic zlego w tej kryptoreklamie jak mowisz nie ma. Wiekszy wyzysk to chyba RGB.

   • der pisze:

    ..a ty może i stary jesteś i widać że świata po za łynczno nie widziałeś więc co możesz wiedzieć o pracach w korporacji

    • Mexx pisze:

     W tym momencie muszę Cię zmartwić, bo trochę udało mi się tego świata zobaczyć cyt. „po za” Łęczną, i kolejny raz sądząc po wypowiedzi, było to więcej niż Tobie udało się przejść etapów nauczania. „Po za” tym pozdrawiam

     • der pisze:

      super,… teraz kiedy już się wywyższyłeś mam nadzieję że czujesz się lepiej.

  • Bartol pisze:

   Uważam wszelką pomoc państwa, a w szczególności pomoc z UP (w postaci dotacji, czy idiotycznych kursów) za bardzo szkodliwą. Polega to IMHO jedynie na tym, że pieniądze ciężko wypracowywane przez społeczeństwo, wyrzucane są w błoto. Zasada jest prosta. Jeśli do utrzymania potrzebujesz finansowania z zewnątrz to nie wróżę Twojej firmie świetlanej przyszłości.
   Nie jest to także komercyjna reklama. Jak długo prowadzę bloga wszelkie umieszczane tu anonse były, są i będą BEZPŁATNE!

   PS. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który oferuje miejsca pracy w naszym regionie, chętnie umieszczę Twoje ogłoszenie.

   • der pisze:

    przykład: w 2014 roku 20 tysięcy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z zachodniej Polski skorzystało z różnych form dofinansowania, wartych ponad 3,5 miliarda złotych. Czy te wszystkie firmy nie mają świetlnej przyszłości?

    • Mexx pisze:

     Swietlne to są ozdoby świąteczne albo zjawiska na niebie młody przedsiębiorco…

     • Mexx pisze:

      Dla ułatwienia i WYJAŚNIENIA, świetlne ozdoby świąteczne wciąż możesz zobaczyć na terenie Łęcznej

     • der pisze:

      ironia to środek stylistyczny dla inteligentnych, dlatego świetlnie go nie wyłapałeś…

     • Mexx pisze:

      Tylko inteligentni ludzie mają do siebie taki dystans, że nie obrażają się na uszczypliwości… miłego dnia

 3. Brum Brum pisze:

  Zostań szczurem Burger King-a za najniższą krajową.

  • Bartol pisze:

   Porównując tą ofertę z częstymi ogłoszeniami Netii, które od czasu do czasu pojawiają się na blogu, to nie jest tak źle. BK daje przede wszystkim umowę o pracę. Kwestii finansowych nie poruszam, bo nie znam ich warunków.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes