[Oferta] Praca w Burger King

Każdego dnia, ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie. Oryginalna kanapka WHOPPER® jest synonimem naszego przywiązania do najwyższej jakości składników, oryginalnej receptury i przyjaznej, rodzinnej atmosfery, które definiują naszą markę od ponad 50 lat.

 

Obecnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce.
W związku z otwarciem nowej restauracji w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik/Pracowniczka restauracji

(Jesteś studentem, też nimi byliśmy – szukamy również osób w niepełnym wymiarze godzin)

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

 

Dla osób preferujących dynamiczne środowisko pracy, atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży. Wysoka kultura osobista oraz łatwość i swoboda wypowiadania się są dla nas równie istotne.

Nasz docelowy kandydat:

 

Poszukujemy osób proaktywnych, które będą potrafiły zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie. Gotowych na nowe wyzwania, potrafiących sobie poradzić nawet z mniej przyjemnym klientem.

 

Nie tylko wymagamy, ale również dajemy dużo od siebie:

Oferujemy umowę o pracę. Pracujemy w środowisku młodych osób, którym zależy na wytworzeniu przyjaznej atmosfery pracy opartej na pomocy i wzajemnym zaufaniu. Na początku zagwarantujemy Ci 4 tygodniowe szkolenia (płatne rzecz jasna), by lepiej Was poznać. Wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników Twojej pracy.

 

Restaurację w Lublinie, otwieramy już niebawem!

Jeśli spełniasz poniższe wymagania zaaplikuj i KONIECZNE DOŁĄCZ DO NAS !!!

 

Prześlij swoje CV umieszczając w tytule numer ref.: Crew/Lublin na maciej.stega@bkpoland.com

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „[Oferta] Praca w Burger King

 1. A ja się cieszę, że opublikowaliście to, zupełnie przez przypadek mam teraz pracę :))! A Ci co psioczą na stawkę, niech siedzą i psioczą dalej powiększając bezrobocie

 2. gówniana kryptoreklama „namawiająca” do gównianej pracy w wyzyskujących korporacjach w dodatku ze śmieciowym jedzeniem… Zamiast tego może byś opisał lub wstawił linki do programów dla młodych przedsiębiorców. Wytłumaczył jak założyć działalność i dostać pomoc z UP…..

  1. Sądząc po Twojej opini to mlody pewnie jesteś, ale przedsiębiorcą to raczej nie będziesz. Do jedzenia nikt Cie nie namawia, kwestia gustu, a że ludzie młodzi mają szansę pracować to nic zlego w tej kryptoreklamie jak mowisz nie ma. Wiekszy wyzysk to chyba RGB.

   1. ..a ty może i stary jesteś i widać że świata po za łynczno nie widziałeś więc co możesz wiedzieć o pracach w korporacji

    1. W tym momencie muszę Cię zmartwić, bo trochę udało mi się tego świata zobaczyć cyt. „po za” Łęczną, i kolejny raz sądząc po wypowiedzi, było to więcej niż Tobie udało się przejść etapów nauczania. „Po za” tym pozdrawiam

     1. super,… teraz kiedy już się wywyższyłeś mam nadzieję że czujesz się lepiej.

  2. Uważam wszelką pomoc państwa, a w szczególności pomoc z UP (w postaci dotacji, czy idiotycznych kursów) za bardzo szkodliwą. Polega to IMHO jedynie na tym, że pieniądze ciężko wypracowywane przez społeczeństwo, wyrzucane są w błoto. Zasada jest prosta. Jeśli do utrzymania potrzebujesz finansowania z zewnątrz to nie wróżę Twojej firmie świetlanej przyszłości.
   Nie jest to także komercyjna reklama. Jak długo prowadzę bloga wszelkie umieszczane tu anonse były, są i będą BEZPŁATNE!

   PS. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który oferuje miejsca pracy w naszym regionie, chętnie umieszczę Twoje ogłoszenie.

   1. przykład: w 2014 roku 20 tysięcy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z zachodniej Polski skorzystało z różnych form dofinansowania, wartych ponad 3,5 miliarda złotych. Czy te wszystkie firmy nie mają świetlnej przyszłości?

    1. Swietlne to są ozdoby świąteczne albo zjawiska na niebie młody przedsiębiorco…

     1. Dla ułatwienia i WYJAŚNIENIA, świetlne ozdoby świąteczne wciąż możesz zobaczyć na terenie Łęcznej

     2. ironia to środek stylistyczny dla inteligentnych, dlatego świetlnie go nie wyłapałeś…

     3. Tylko inteligentni ludzie mają do siebie taki dystans, że nie obrażają się na uszczypliwości… miłego dnia

  1. Porównując tą ofertę z częstymi ogłoszeniami Netii, które od czasu do czasu pojawiają się na blogu, to nie jest tak źle. BK daje przede wszystkim umowę o pracę. Kwestii finansowych nie poruszam, bo nie znam ich warunków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.