PGKiM szuka pracownika. Tym razem jawnie

W 2013 roku, dowiedzieliśmy się, że w miejskiej spółce PGKiM zatrudniony został znajomy burmistrza, Leszek Kubiak(LINK). Niestety szary mieszkaniec Łęcznej nie mógł wtedy znaleźć w BIP spółki informacji o konkursie czy naborze.
Wygląda jednak na to, że powyższa sytuacja pozwoliła włodarzowi wyciągnąć wnioski i w ten oto sposób, o najnowszej rekrutacji w PGKiM można przeczytać nie tylko na stronie www „komunalnej” ale również w oficjalnym serwisie urzędu miejskiego. Da się?
A może zwyczajnie chodzi o to, że w tej chwili poszukiwany jest konkretny specjalista, który będzie legitymował się konkretnymi umiejętnościami…?

Do rzeczy! PGKiM poszukuje kandydatów na stanowisko energetyka. Zgodnie z opisem Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie w Spółce gospodarki elektroenergetycznej w zakresie formalno-prawnym, finansowym i technicznym. Szczegóły dotyczące tego naboru odnajdziecie na tej stronie(LINK).

CV wraz z listem motywacyjnym można składać w sekretariacie Spółki w Łęcznej przy ulicy Krasnystawskiej 54. Nie wiadomo jednak do kiedy przyjmowane są dokumenty.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „PGKiM szuka pracownika. Tym razem jawnie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.