Ponownie pijani rodzice! Tym razem w Łęcznej

Wczoraj około godz. 13:30 łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od kuratora sądowego, że w jednym z mieszkań na terenie Łęcznej pod opieką nietrzeźwych rodziców jest dwoje dzieci w wieku 10 i 12 lat.
Policjanci pojechali do wskazanego mieszkania i sprawdzili stan trzeźwości 40–letniego ojca. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Z kolei matka ponad 2,5 promila. Nieodpowiedzialni rodzice w takim stanie opiekowali się swoimi dziećmi w wieku 10 i 12 lat. Dzieci trafiły do placówki opiekuńczo – wychowawczej.

Informacja z tego zdarzenia zostanie przekazana sędziemu rodzinnemu.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Ponownie pijani rodzice! Tym razem w Łęcznej"

 1. antykos pisze:

  I co w tym złego? niektóre dzieci w taki sposób ” korzystają” z 500+, a niebawem będzie takich jeszcze więcej.

  • kalia pisze:

   I co w tym złego? Co to za pytanie? Chyba masz coś z głową. Nie martw się, nie będzie więcej.

   • antykos pisze:

    Miałem napisać, że w erze smartfonów, komputerów i internetów bez emotek ani rusz, bo ludzie zatracili zdolność czytania ze zrozumieniem i wnioskowania z kontekstu. Jednak sprzęt moim zdaniem tylko w małym stopniu może rozleniwiać nasz umysł, a już na pewno nie ma czego rozleniwiać u tych, którym bardzo łatwo przychodzi zarzucanie problemów z głową innym.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes