Powiat Łęczyński zajmuje I miejsce!

W organizowanym przez Wolters Kluwer, konkursie „Markowy Samorząd”, Powiat Łęczyński zajął pierwsze miejsce w kategorii powiat ziemski. Rywali było naprawdę sporo. Do walki stanęło ponad 700 samorządów z całego kraju. Jury konkursu sprawdzało, ile pieniędzy dany samorząd pozyskał w latach 2010 – 2011 ze źródeł pozabudżetowych, finansowanie działań promocyjnych z alternatywnych źródeł, definiowanie wyróżnika/wizytówki przez sam samorząd, hasło przewodnie samorządu, system identyfikacji wizualnej, formy komunikacji z mieszkańcami.

„Jestem dumny, że nasze działania zostały zauważone na forum ogólnopolskim. O tym, że zajęliśmy I miejsce zadecydowało kilka czynników: duża ilość pozyskanych środków na inwestycje, dobrze opracowana marka „Kameralne Pojezierze„, a przede wszystkim współpraca przy projektach z innymi samorządami i organizacjami” – powiedział Starosta Łęczyński Adam Niwiński.

Pełna lista nagrodzonych samorządów pod tym adresem.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Powiat Łęczyński zajmuje I miejsce!

  1. eee co? Pierwszy raz o tym słyszę! 😀 Kameralne pojezierze?… my to jak jedziemy tam to się to nazywa kameralna najebka, bo jest tyle atrakcji! Nowa ścieżka rowerowa nad piacho już psująca się.

      1. zapytałem 5 znajomych, czy wiedzą co to kameralne pojezierze. nikt nie wiedział. Paranoja.

        Jeżeli my mieszkańcy o tym nie wiemy, to jak to dociera do większej liczby ludzi ?;)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.