Pracownicy KOBUDu stracą pracę? Spółka straciła płynność finansową?

Na wąsatą skrzynkę dotarły bardzo niepokojące sygnały od pracowników jednej z górniczych spółek. Chodzi o KOBUD S.A. Górnicy zatrudnieni w tej spółce nie zjechali dzisiaj do pracy. Odbyło się natomiast spotkanie na którym zarząd próbował studzić nastroje zaskoczonych sytuacją pracowników.
Co się dzieje?

Jak pisze czytelnik wąsatego bloga nie wygląda to dobrze. Pojawiły się bowiem informacje, że przynajmniej cześć załogi będzie musiała poszukać sobie pracy gdzie indziej.
Najprawdopodobniej jeszcze przed świętami czekają nas zwolnienia. Dobrze byłoby, gdyby zatrudniły nas pozostałe spółki lub Lubelski Węgiel – pisze czytelnik.

Na chwilę obecną spółki Kobud oraz Lubelski Węgiel nie wydały oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
Jeśli posiadacie więcej informacji, dajcie znać w komentarzach lub anonimowo na wąsatą skrzynkę redakcja@lle24.pl.

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Pracownicy KOBUDu stracą pracę? Spółka straciła płynność finansową?

 1. Bodo, to tak jakbyś szukał w „wiadomościach wędkarskich” info na temat maszyn rolniczych….
  Blog jest ściśle tematyczny i ma piętnować niedociągnięcia władzy..
  Subiektywnie zgadzam się z Tobą że czasami czytając komentarze można odnieść wrażenie że nawet „deszczowa pogoda” to wina burmistrza. Czasem w zwykłej sprawie szuka się afery.
  Uważam jednak że potrzebna jest publiczne patrzenie na ręce władzy. Dzięki temu wiele spraw szybko doczekało się pozytywnego rozstrzygnięcia.
  Trzeba umieć syntetyzowac wiedzę, a konstruktywna krytyka się przyda.

 2. Witam,

  Muszę zaznaczyć iż portal LLE24 jest dla mnie totalnym dziadostwem służącym tylko do obgadywania innych i prowadzenia wojenki z obecną władzą , nie podają tu nic ciekawego tylko non stop szukają afer związanych z naszym miastem. Nie bronię tu absolutnie burmistrza ponieważ on i jego ludzie też nie są święci i mają dużo za uszami , tylko ludzie weżcie się w końcu do porządnej redakcyjnej roboty jak chcecie być szanowani a nie tylko non sto nienawiść propagujecie.

  Pozdrawiam

  1. No to na co czekasz? Idź do Kuczyńskiego i czytaj jak wspaniałe jest dzisiaj w Łęcznej i ile to Kosiarski dla miasta nie zrobił. Tam jest dopiero dziennikarstwo.

  2. Co ty „bodo” komik jakiś jesteś, czy nieszczęsny psl-owiec w rozpaczy?
   O jakiej robocie redakcyjnej piszesz?
   To jest blog o nazwie LLE, tu się patrzy na ręce urzędników nierobów, tu raczej piszą ludzie nie bojący się komentować miejscowej władzy.
   Może miałeś wpisać komentarz na Ł24 a zamieściłeś na LLE, może chciałeś z Zarządem powiatu porozmawiać o jego zapaści, o braku pieniędzy na wypłaty pracowników?
   Zastanowiłeś się kiedyś -ile „kasiory” wypłacili p. Kuczyńskiemu przewodniczącemu komisji bezpieczeństwa przez cały rok a on tam nic nie robił- wiesz coś o tym? -raz ją tylko zwołał a kasiorę z powiatowej kasy trzepał.
   Napisali to gdzieś ? -może w Pojezierzu, może „Tuba” a może Wspólnota wspomniała , co?
   Chu.. nikt 😉 a on twierdzi, że się mu się należało z racji zajmowanej funkcji.
   Dziś jest w zarządzie, bo gospodarz kazali i ze szkołami kombinują, oszczędności szukają a robić nie ma komu? 😉
   Oby Powiatu nam nie rozwiązali.

  3. Rolą dziennikarzy jest patrzenie na ręce rządzącym i szukanie właśnie afer, liczysz że rządzący sami się przyznają? Lepiej doceń działalność LLE24 bo chłopaki pracują chyba społecznie

  4. koleś ja jak nie lubiłem butów które żona mi kupiła to wyrzuciłem do pojemnika ……..a ty po co czytasz i trudzisz się aby wejść na stronę skoro nic z tego nie rozumiesz …….mniej pracuj w soboty i niedzielę

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.