Promilowy rowerzysta.

Pozostajemy w temacie dwóch kółek. Tym razem będzie jednak z „dreszczykiem”. Opisywane zdarzenie zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 21.00. Funkcjonariusze z łęczyńskiej drogówki w miejscowości Zawieprzyce Kolonia zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Badanie stanu trzeźwości cyklisty wykazało, że 66 – letni mieszkaniec gm. Ludwin miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce cyklista za swój czyn odpowie przed sądem.
Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy nie jesteśmy sami na drodze. Prowadzenie wszelkich pojazdów pod wpływem alkoholu to ogromne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zgodnie z kodeksem karnym kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do roku pozbawienia wolności.

(Źródło: kwp.lublin.pl)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Promilowy rowerzysta."

 1. Pac pisze:

  Dalej idźmy razem z takim gospodarzem

 2. ziq pisze:

  Wczoraj wracałem z parkingu i małolat dresiarz ze 16-17 lat jechał naje*any, bo było okropnie czuć od niego alkohol.

  Podziękujmy C.K. za zapewnienie rozrywki młodzieży w Łęcznej 🙂

  • eliia pisze:

   Odnosząc się do wypowiedzi Bernardo. Przecież Pan Burmistrz zapewnił hotel w C.K co tam dzieci, co tam rozrywka. Po co to komu jak lepszy będzie hotel? Centrum Kultury nie powinno służyć jako noclegownia. Ale przecież Bernardo wie lepiej.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes