Promilowy rowerzysta.

Pozostajemy w temacie dwóch kółek. Tym razem będzie jednak z „dreszczykiem”. Opisywane zdarzenie zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 21.00. Funkcjonariusze z łęczyńskiej drogówki w miejscowości Zawieprzyce Kolonia zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Badanie stanu trzeźwości cyklisty wykazało, że 66 – letni mieszkaniec gm. Ludwin miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce cyklista za swój czyn odpowie przed sądem.
Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy nie jesteśmy sami na drodze. Prowadzenie wszelkich pojazdów pod wpływem alkoholu to ogromne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zgodnie z kodeksem karnym kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do roku pozbawienia wolności.

(Źródło: kwp.lublin.pl)

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Promilowy rowerzysta.

  1. Wczoraj wracałem z parkingu i małolat dresiarz ze 16-17 lat jechał naje*any, bo było okropnie czuć od niego alkohol.

    Podziękujmy C.K. za zapewnienie rozrywki młodzieży w Łęcznej 🙂

    1. Odnosząc się do wypowiedzi Bernardo. Przecież Pan Burmistrz zapewnił hotel w C.K co tam dzieci, co tam rozrywka. Po co to komu jak lepszy będzie hotel? Centrum Kultury nie powinno służyć jako noclegownia. Ale przecież Bernardo wie lepiej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.