[Protest] Dzisiaj zablokują drogę nad jeziora!

Niestety kolejny raz decyzją radnych sejmiku wojewódzkiego, odłożony został remont najpopularniejszej drogi na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Mieszkańcy mają dość! Na rozpoczęcie prac czekają od ponad 10 lat. W dniu dzisiejszym zablokują drogę wojewódzką numer 820 na rondzie w Ludwinie. Podobnie jak remont ul. Wiklinowej w Łęcznej, remont wojewódzkiej 820-tki jest obiecywany po każdych wyborach, a później odkładany w nieskończoność. Tym razem pieniądze z planowanego remontu zostały przesunięte do Kraśnika. Władze obiecują wykonanie remontu ale bez konkretów.

Droga jest w fatalnym stanie, co niesie zagrożenie nie tylko dla poruszających się pojazdami ale głownie dla pieszych, którzy również poruszają się niebezpiecznym odcinkiem.

Protest potrwa od 13:30 do 16:00.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „[Protest] Dzisiaj zablokują drogę nad jeziora!

 1. A może blokada ulicy polnej? Może wtedy doczekamy się nie remontu, a ODBUDOWY tej ulicy??????

 2. Tomek: Krytykujesz PIS, jego działaczy, może TY nawet sam pobierasz 500+ na własne dzieci jeśli takowe posiadasz?. Może Twoi rodzice pobrali 13 emeryturę od PIS-u i jest Ci źle. Oddaj pieniądze nie pobieraj i krytykuj wtedy kogo chcesz. A co zrobili nasi miejscowi włodarze, ich radni no co? Dzika ubrał w marynarkę a dla miasta nic nie robi. Chwalisz koalicję, a może naszego Doktora od zdrowia?, A co On zdziałał dla Łęcznej?
  Obiecanki tylko w około słychać.
  Dziś czytam wiadomości i myślę, że niektórych całkiem w kampanii wyborczej poj…o.

  wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-zdumial-zgromadzonych-na-konwencji-ko-nie-sluchacie-mnie-6432195165542017a

 3. No i jasne dla wszystkich jak pisy dymają Łęczną i okolice. Dalej na nich glosujcie to może dorzucą przed jakimiś wyborami kolejkę nad jeziora. W tekście brak informacji, że to głosami PiS sejmik zdecydował o zabraniu pieniędzy, proszę chociaż trochę rzetelności, nie bądźcie jak TVP i jej wiadomości bo ich i tak nie przebijecie.

  1. Zapytałbym raczej co zrobił radny sejmiku Krzysztof Bojarski (i cała lubelska PO), żeby remont jednak się odbył? Uważasz, że głosowanie przeciw to wszystko na co możemy liczyć? Co zrobili jego koledzy z partii, których w sejmiku trochę mamy? Dlaczego zagłosowali za przesunięciem pieniędzy? Jak myślisz?

   Oczywiście można obwiniać Kraśnik, że ma PiS u władzy, tylko czemu ma to służyć?

   1. W sumie nie wiem dlaczego jak ktoś krytykuje PiS to natychmiastowo automatycznie mówi się „a co zrobiło PO”. To tak jakby PO i PiS były jedynymi partiami politycznymi w Polsce

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.