[Ogłoszenie] Starostwo poszukuje pracowników!

Tylko do 26 kwietnia można składać aplikacje dotyczące pracy na stanowisku inspektora, a także podinspektora do spraw zamówień publicznych. W wypadku pierwszego stanowiska, starostwo oferuje pełny etat. Podinspektor będzie musiał zadowolić się jego połową.
Co ciekawe, drugi z opisywanych naborów nie wymaga doświadczenia. W zasadzie jedynym poważnym wymogiem jest tutaj posiadanie wykształcenia wyższego (kierunek nie jest określony).
W wypadku inspektora potrzebne będzie minimum 3-letnie doświadczenie przy realizacji zadań z zakresu zamówień publicznych.

Poniżej dwa linki do każdego z ogłoszeń:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko inspektora (LINK)
Ogłoszenie o naborze na stanowisko podinspektora (LINK)

PS. Nabór w PCPRZe o którym pisałem tutaj(LINK), wygrała p. Anna Kłoda i nie jest to osoba, wskazana przez czytelnika (Choć w tym wypadku zdecydowało zaledwie pół punktu). Poniżej zamieszczam protokół z tego naboru:
Protokół z naboru

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby osób, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "[Ogłoszenie] Starostwo poszukuje pracowników!"

  1. Arnold pisze:

    Widać że artykuł pomógł i prace w pcpr wygrała inna osoba. Brawo.

  2. Kalina pisze:

    a „zieloną” legitymację musi posiadać kandydat?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes