Szukasz pracy? „Targi Pracy” już we wtorek!

Już w najbliższy wtorek, 16.04.2013 w Zespole Szkół Nr 1 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 3, odbędą się Targi Pracy i Edukacji. Swój udział w tym wydarzeniu zapowiedziało już 36 wystawców. Targi rozpoczynają się o godzinie dziesiątej i potrwają 3 godziny.

Będziecie mogli zobaczyć oferty takich podmiotów jak: Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej, Adecco Poland, Manpower Lublin, Trenkwalder, Job Man, Kampol Fruits, PROMEDICA 24, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ludwin, Impel Security, SERVIS HR, Wojskowa Komenda Uzupełnień, a także Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej, Młodzieżowe Biuro Pracy z Lublina i Punkt Pośrednictwa Pracy w Łęcznej, a osoby niepełnosprawne będą mogły zapoznać się z ofertami Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Tradycyjnie odwiedzający Targi będą mogli skorzystać z informacji i porad prawnych z zakresu prawa pracy, udzielanych przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy.

Zdziwiło mnie, że na liście wystawców, nie ma Urzędu Miejskiego w Łęcznej. Wszak dobry gospodarz jeszcze kilka tygodni temu poszukiwał fachowca (Przeczytacie o tym TUTAJ). Najwidoczniej poszukiwania zakończyły się „cichym” sukcesem. 😉

Organizatorami Targów są: Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej.

Swoją drogą, czy macie jakieś pozytywne doświadczenia po podobnych targach w naszym mieście? Krótko mówiąc czy ktoś z Was lub Waszych najbliższych znalazł dzięki nim jakąś ciekawą pracę?

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Szukasz pracy? „Targi Pracy” już we wtorek!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.