Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Łęcznej

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 49 – letniej mieszkanki Łęcznej, która zaginęła 7 maja br. Wczoraj w południu mężczyzna płynący kajakiem rzeką Wieprz zauważył unoszące się na wodzie zwłoki kobiety. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności śmierci kobiety.

Wczoraj po godz. 12.00 łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani o ujawnieniu w rzece Wieprz zwłok kobiety. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak się okazało mężczyzna płynący kajakiem rzeką Wieprz na wysokości Osiedla Bobrowniki w Łęcznej zauważył unoszące się na wodzie zwłoki. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że są to zwłoki 49 – letniej mieszkanki Łęcznej.

Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności śmierci kobiety.

Źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Łęcznej

  1. tych dwóch…. pajace na zdjęciu to niby topielca zabezpieczyli po co to idiotyczne zdjęcie milicji drogowej w takiej sprawie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.