[ul. Staszica] Skradzione Audi! Policja szuka świadków. Właściciel wyznaczył nagrodę!

W nocy z 16 na 17 (środa – czwartek) listopada 2016 skradziono samochód osobowy Audi A3. Auto stało na parkingu przy ulicy Staszica 8. Policja poszukuje świadków zdarzenia. Właściciel pojazdu wyznaczył nagrodę pieniężną dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia Audi. Jej wysokość to 3 000 PLN!

Dajcie proszę znać (choćby w komentarzu) jeśli wiecie cokolwiek na temat tej kradzieży. Jak pewnie wiecie, na miejski monitoring liczyć nie można, za to mieszkańcy wielokrotnie udowodnili, ze mają oczy dookoła głowy.

Poniżej szczegóły dotyczące auta:
Numer identyfikacyjny: rej. LLE 25111,
Vin: WAUZZZ8P68A033056
OPIS:
W przednim zderzaku brak zaślepek na spryskiwacze. Odprysk lakieru na listwie drzwi kierowcy. Przednia szyba, ślad uderzenia kamyka na wysokości lusterka wewnętrznego. Lampy przód diody z soczewką.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "[ul. Staszica] Skradzione Audi! Policja szuka świadków. Właściciel wyznaczył nagrodę!"

  1. Janusz pisze:

    Dziwne Najpierw bankomat teraz samochód Wszystko pod okiem tej samej kamery miejskiej i nic nie widzi? To kto tam siedzi i po co ta kamera w ogóle jest ? Atrapa by spełniła tą samą rolę

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes