Urząd poszukuje nowego pracownika!

Tylko do jutra możecie aplikować w najnowszej rekrutacji Urzędu Miasta w Łęcznej. Tym razem magistrat poszukuje osoby na urzędnicze stanowisko ds. księgowości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Bez wątpienia będzie to etat powstały w następstwie wejścia w życie uchwały śmieciowej. Wymagania do objęcia tego stanowiska nie są duże. Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne), dobrą znajomość obsługi komputera i programów biurowych, możesz śmiało aplikować. „Mile widziany” będzie także staż pracy w urzędzie lub jednostce samorządowej.

Po ostatnim „śmieciowym” apelu (LINK) pojawiła się informacja od mieszkanki Kolonii Łuszczów, która do dzisiaj nie otrzymała terminarza wywozu śmieci. W związku z tym, nie ma pojęcia kiedy ma je wystawić. Podobno tylko niektórzy mieszkańcy tej miejscowości otrzymali taki harmonogram.

Moim zdaniem nowe stanowisko będzie bardzo przydatne. O ile w Łęcznej dalej „tak sprawnie” będzie szło wdrażanie zapisów uchwały śmieciowej, to już 1 sierpnia, do urzędu wpłyną pierwsze wnioski mieszkańców o zwrot opłat za odbiór odpadów w miesiącu lipcu.


LINK do ogłoszenia o rekrutacji

Udostępnij ten wpis!