Urząd szuka dyrektorów. Po cichu?

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej (jednostka pomocnicza urzędu miejskiego) ogłosił konkurs na dyrektorów dwóch placówek w Łęcznej. Informacji o tym fakcie, nie znajdziecie jednak na głównej stronie ratusza. Ogłoszenie znajduje się jedynie na stronie http://www.zosip.leczna.pl oraz w BIPie tej jednostki. Widocznie będzie lepiej, jeśli o naborze dowiedzą się jedynie właściwe osoby 😉

[Link do ogłoszenia]

Poszukiwani są dyrektorzy Gimnazjum Nr 1 w Łęcznej, ul. Piłsudskiego 12 oraz Przedszkola Publicznego Nr 3 w Łęcznej zlokalizowanego przy ul. Br. Wójcickich 29. Wymagania znajdziecie w pliku, który możecie pobrać powyżej.
Zgodnie z informacjami ze strony ZOSIP, aplikacje można składać do 15 maja (w piśmie burmistrza jest natomiast data 16 maja). Komisja konkursowa zbierze się w dniu 25 maja. Powodzenia!

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Urząd szuka dyrektorów. Po cichu?

  1. No i po sprawie… UM poprawił się i zarządził 15 maja. Do odczytania w BIP-ie

  2. Faktycznie, trzeba się trochę wysilić, żeby dotrzeć do informacji o konkursach na stanowiska dyrektorów. Skandalem jest natomiast dezinformacja w sprawie ostatecznego terminu składania wniosków (15 lub 16 maja). Trafiając na BIP, jako na stronę UM, gdzie o konkursie można się dowiedzieć z urzędowego dokumentu podpisanego przez Wielkiego Koniuszego, należałoby przyjąć termin późniejszy za właściwy. Ale przecież UM w sobotę nie pracuje, chyba że specjalnie otworzą podwoje dla kandydatów i nie ma sprawy. W każdym razie, jeśli chodzi o 15 maja, jako właściwy, to wydaje mi się, że jest podstawa do odwołania i podważenia wyników konkursu. Cała sprawa pokazuje, jakie niechlujstwo panuje w UM. Wystarczy popatrzeć na sposób wykonania skanów zarządzenia burmistrza i ich zamieszczenia na stronie BIP-u. W treści są także błędy literowe.

  3. Wygrają osoby zajmujące dotychczas to stanowisko. To przecież oczywiste. Ku chwale wąsatego układu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.