Urzędnicy ratusza nie zdążyli z remontem szkoły na ul. Szkolnej! Rodzice: To plac budowy! [Zdjęcia]

Nauczyciele nie wiedzą w jakich klasach będą prowadzone zajęcia, rodzice są przerażeni stanem remontowanej szkoły przy ul. Szkolnej. Wbrew temu co przekazywała urzędowa propaganda, remont placówki nie został zakończony z końcem wakacji. Rodzice i dzieci, którzy pojawili się dzisiaj na rozpoczęciu roku szkolnego, zobaczyli… plac budowy. „Kto pozwolił na otwarcie szkoły w remoncie? Nasze dzieci będą wdychały pył z chemii budowlanej” – pisze jedna z matek.

O tym, że urzędnicy nie zdążą z pracami było wiadomo już w maju. Ratusz unieważnił dwa przetargi dot. termoizolacji placówki. Oficjalnie było za drogo. Urzędnicy uspokajali wtedy, mówiąc, że przecież tak jest wszędzie. Racja! Wszędzie, gdzie inwestycje zamiast przez 4 lata, wykonuje się na 5 minut przed wyborami.

Urzędowy wazeliniarz dwoił się i troił, żeby niezorientowanym mieszkańcom pokazać, że prac remontowych już praktycznie nie ma, że wystarczy umyć podłogi i zapraszać uczniów. Prawda jest jednak inna. Jeden z rodziców, przesłał na wąsatą skrzynkę zdjęcia tego, co zobaczyli dzisiaj rodzice i dzieci. Wy także popatrzcie (Autorem zdjęć jest Pan Łukasz Mijas):

Jak to było? Łęczyńskie placówki oświatowe miały być oczkiem w głowie Leszka Włodarskiego? No to są!

Myślicie, że skończą do października?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Urzędnicy ratusza nie zdążyli z remontem szkoły na ul. Szkolnej! Rodzice: To plac budowy! [Zdjęcia]"

 1. Lagherta pisze:

  Przecież od zawsze wiadomo kiedy dzieci rozpoczynają rok szkolny, więc jak można dopuścić do takiej sytuacji…?

 2. Bartek pisze:

  Czy termo modernizacja przewiduje wymianę podłogi w sali sportowej? Bo taki pył strasznie niszczy powierzchnie parkietu a nie został on zabezpieczony niczym tylko urządzono tam skład budowlany.

 3. Gucio pisze:

  Faktycznie to źle wyglada …

 4. Ferdynand K. pisze:

  cyt. Myślicie, że skończą do października?
  Tak owszem, tylko którego roku?
  A tak miało być pięknie, wywiady, zdjęcia na tle szkoły, artykuły do prasy, pewnie też i do biuletynu gospodarza, miało być „oczkiem w głowie” a tu Ch.. . Wyszedł z tego obciach.
  I pan panie V-ce gospodarzu rwie się do rządzenia miastem?
  Ja takim jak wy w piwnicy nie zlecił bym byście zrobili porządek a miastem chcecie rządzić.
  Kandydat Fijałkowski bije was śmiechem.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes