Urzędnicy sprzątają? Coś chyba jednak przeoczyli [Zdjęcia]

Lata przypominania łęczyńskim urzędasom, czym powinni się zajmować, przynoszą pozytywny skutek – przynajmniej na papierze. Ratuszowe towarzystwo oświadczyło, że rozpoczyna akcję sprzątania miasta. Znaleźli już nawet winnych, to mieszkańcy Łęcznej! Brawo!
Myślę jednak, że to sprzątanie warto rozpocząć od własnego ogródka!

Korzystając z pogody dwójka czytelników wąsatego bloga wybrała się na rower. Postanowili przejechać się ścieżką rowerową. Jak możecie zobaczyć na poniższych fotkach, ścieżka na całej szerokości jest zdemontowana. To pozostałości prac prowadzonych w tym miejscu. Czy na pewno tak to powinno wyglądać?

Swoją drogą, prawda, że pięknie przywrócono ten teren do stanu pierwotnego 🙂

Jak to leciało? Nie stać nas na prowizorki, czy jakoś tak? 🙂
Dopijamy kawę i do roboty!

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Urzędnicy sprzątają? Coś chyba jednak przeoczyli [Zdjęcia]

  1. A gdzie są szeryfowie i szeryfki ze Straży Miejskiej skoro to jest jedno z ich statutowych zadań? Czyżby by żyło się lepiej we Wspólnej Sakwie ?

  2. No dolina świnki była zadbana ale to przez rolników , tam koło ścieżki była kiedyś tak zwana ścieżka zdrowia zostało nie wiele, naj lepsze czasy jak na rekowisku było tkkf i moto cross wtedy kopalnia i gmina dbała o te miejsca , a teraz to ja widzę ze po 36latach mieszkania w Łęcznej to sie bardzo miasto cofneło do tyłu , było kino był moto cross Mecze Górnika dyskoteki i wiele innych rzeczy ,teraz nie ma nic o tak to już jest

  3. A powalonych drzew nie widać ? stare suche drzewa przy tej ścieżce tylko czekają by sie powalić. Kilka już leży następne czekają chyba na przechodniów, by runąć na głowe. Wąwóz to jeden wielki busz. Kiedyś to było w miare zadbane. Ale to chyba było bardzej „dzięki” mieszczkańcom którzy robili ognisko i wypalali trawy przy okazji To zielsko nie rosło przy okazji. Ale gdy ma to mieć „prawdziwego gospodarza” to Tyle lat ma Łęczna a jak po wybudowaniu scieżki zamiast zadbać o jej otoczenie to wygląda to gorzej niż przed jej wybudowaniem

    1. ponad to ten cały zbiornik przy rzece świnka nieopodal rykowiska jest też już walącym się zabytkiem. Zawaliła się część sciany betonowej! pomiedzy sciekami (bo smród wskazuje na to że tam tylko osadzaja sie scieki) a rzeką. Dać ludziom prace niech sprzataja i dbają o zieleń !!!

  4. tak, mnie ten paszkwil na mieszkańców Łęcznej uderzył bardzo, że tego nie skomentuję, szkoda słów. To zdjęcie na leczna24 to są schody i wąwóz na rykowisko, pięknie zaniedbane od lat!!! nie jeden rok, krzaczory rosną na tych schodach to efekt zarządzania terenami w Łęcznej . To nic że tam nie ma już po co iść ale punkt widokowy na miasto jakim jest rykowisko jest śliczny i wąwóz powinien być zadbany ale cóż to i park to wizytówka zarządzania, który referat za to odpowiada?? , właśnie przewrócił się kolejny fragment muru na Podzamczu ale widocznie nie da się … aa ma być sławny remont a potem to jak wyżej z ścieżką rowerową fuszerka

    1. Dla Kosiarskiego zawsze winni są mieszkańcy, a Kuczyński przelewa te myśli do internetu. Oczywiście anonimowo.

  5. Ja też dzisiaj wybrałem się na rower. Jechałem ulicą Polną i było tam mnóstwo dziur, pęknięć i żwiru. Tymczasem gdy wjechałem do Ciechanek (gmina Pucharów), to ulica była dużo lepsza, a gdy byłem w lesie przed Ostrówkiem, to droga była jak marzenie. Najwidoczniej inna gmina, inne podejście do jej zarządzania.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.