Wyłączenie sygnału telewizji analogowej.

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od wyłączenia nadajników telewizji analogowej w naszym regionie. Dokładnie 17 czerwca 2013 widzowie, którzy nie wyposażą się we właściwy sprzęt do jej odbioru, utracą możliwość odbierania telewizji naziemnej. Od tego czasu będziemy mogli odbierać wyłącznie sygnał TV w postaci cyfrowej.

Proces cyfryzacji został już ukończony w niektórych regionach naszego kraju. W znaczącej większości przełączenie odbyło się płynnie, jednak w na niektórych obszarach wystąpiły kilkugodzinne przerwy.

Gdybyście chcieli poczytać nieco więcej o szczegółach operacji, zapraszam Was na www.cyfryzacja.gov.pl, lub do bezpłatnej infolini 800 00 77 88.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Wyłączenie sygnału telewizji analogowej.

 1. Ciekawe jak cenowo będzie się nowa platforma prezentowała. Czy więcej kanałów nie będzie oznaczać droższych pakietów?

  1. Ceny oraz pakietyzacja pozostaje tajemnicą do samego startu platformy.

   Pozostaje ostatnia szansa na wzięcie Multiroom-u na dwie normalne karty po połączeniu każdy nowy będzie musiał mieć MR na wzór z eNki i na ich dekoderach, czyli oznacza to dodatkowy kabel między tunerami.

 2. Najlepsza opcja to NC+ start 21 marca, czyli pierwszy dzień wiosny i 18 rocznie powstania Canal+! Wreszcie człowiek będzie mógł powiedzieć: Mam co oglądać! 😉 Sport na najwyższym poziomie: Ligi: Angielska, Francuska, Włoska, Hiszpańska, T-Mobile Extraklasa; Liga Mistrzów; NBA; Żużel; MMA; Boks i dużo więcej. Canal+, HBO i nowa opcja premium na wyłączność oraz masa HD.

  Abonenci C+ i N bez względu na pozostały czas do końca kontraktu będą mogli migrować na nową platformę.

  Aaa w kwietniu Polsat traci zone romantica i wszyscy, którzy posiadali go w pakiecie i regulaminie mają prawo zerwać umowę bez konsekwencji i przejść do NC+ 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.