Wypadek na DK82! Korek w kierunku Lublina zaczyna się za Łuszczowem. [Zdjęcia]

Kierowcy wybierający się dzisiaj do Lublina, muszą uzbroić się w cierpliwość albo wybrać alternatywną trasę dojazdu. Jak podają czytelnicy wąsatego bloga, na trasie DK82 w miejscowości Turka (w okolicach skrzyżowania w kierunku Leonowa). Obecnie droga jest zablokowana w obu kierunkach. Korek zaczyna się za Łuszczowem. Więcej informacji wkrótce.


Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Wypadek na DK82! Korek w kierunku Lublina zaczyna się za Łuszczowem. [Zdjęcia]"

 1. Skuttteeer pisze:

  Hehe fachowcy z Łęcznej się wypowiadają ja to się boje mijać z wami na prostej hhheeee ..

 2. kdradaic pisze:

  Tam są ciągle wypadki . Czy w końcu jakiś decydent się zorientuje , że tam tylko rondo załatwi sprawę . Ale się nie spodziewam , bo urzędnicy to nie fachowcy tylko tłumoki z powiązaniami rodzinnymi . NA tym skrzyżowaniu sa ciągle wypadki , ale urzędnicze bezmózgi to olewają

  • Sb pisze:

   Jasne. Tylko rondo? Zobaczymy jak rondo na Borku załatwi nam sprawę. Teraz korki rano zaczynają się w Turce – będą rozpoczynać się w Łuszczowie.

   • ABC pisze:

    Bo takich mamy kierowców co nie potrafią jeździć na rondzie. Widzą rondo to się zatrzymują. Kolejni za nimi i zanim ruszą to jest korek. Rondo w Borku to będzie porażka. Rano korek będzie do Łuszczowa. Zobaczycie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes