Zaginął Wiesław Gołębiowski z Łęcznej

Rodzina poszukuje zaginionego Wiesława Gołębiowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 26 czerwca i do chwili obecnej nie powrócił.
Najbliżsi zaginionego proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Wiesław Gołębiowski wyszedł 26 czerwca z domu, przy ul. Armii Krajowej 11 w Łęcznej i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Każdy kto wdział widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 997 a także na numery członków rodziny – 505 795 220 lub 690 459 732.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Zaginął Wiesław Gołębiowski z Łęcznej"

 1. Forward pisze:

  Nie wiecie jak sytuacja obecnie się przedstawia? Wczoraj zawiadomiłem policję o mężczyźnie, który w nocy spał na dworze przy Wiklinowej. Może to Pan Wiesław? Dobrze by było…

 2. ana pisze:

  Wczoraj naF jeziorem w piaecznie chodził Pan bardzo podobny do tego Pan… może akurat to ten Pan gwarancji nie daje ale bardzo podobny. A teraz inny temat ludzie kurcze to wpis o panu Wiesławie a nie o naszym burmistrzu

 3. Arnold pisze:

  To i ja się przyłączę życząc Teodorowi przejazdu rowerowego wybudowaną przez niego ścieżką rowerową oraz niech przejdzie się ścieżką do szpitala – tą ścieżką której nie chce zbudować – koniecznie po deszczu. Życzyć mógłbym tak długo ale nie jestem jego podwładnym i nie będę się podlizywał. Ma od tego swoich ludzi.

  P.S. Mam nadzieję, że Pan Wiesław się odnajdzie.

 4. Ferdynand K pisze:

  Patrząc na zdjęcie twarz wydaje mi się znajoma, gdzieś już widziałem tego pana.
  Niestety nie pomogę, ale jestem dobrej myśli że człowiek ten się odnajdzie cały i zdrowy.

  Pozostała część mojego wpisu będzie o czym innym.
  Dziś jest 4 lipca przeglądając wszystko co się działo w dniu dzisiejszym w łęczyńskim internecie zauważam, że poza LLE i wpisie Bartola o zaginionym mężczyźnie inni w mieście próżnowali.
  A Ja chciałem oznajmić, że w dniu dzisiejszym dla miasta i gminy Łęczna był piękny dzień, bowiem tego dnia były imieniny TEODORA i nikt o tym nawet nie wspomniał.
  Szanowny panie Teodorze – nasz prawdziwy gospodarzu i burmistrzu na tę końcówkę dnia chciałbym życzyć panu spełnienia wszystkiego tego co obiecywał pan mieszkańcom i wyborcom Łęcznej.
  To życzenie ode mnie jest naprawdę szczere i chciałbym w 100% jego spełnienia.
  A i nerwy spokojne będą. 🙁 🙂
  Pozdrawiam.
  Ferdynand K.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes