Zaginął Wiesław Gołębiowski z Łęcznej

Rodzina poszukuje zaginionego Wiesława Gołębiowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 26 czerwca i do chwili obecnej nie powrócił.
Najbliżsi zaginionego proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Wiesław Gołębiowski wyszedł 26 czerwca z domu, przy ul. Armii Krajowej 11 w Łęcznej i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Każdy kto wdział widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 997 a także na numery członków rodziny – 505 795 220 lub 690 459 732.

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Zaginął Wiesław Gołębiowski z Łęcznej

 1. Nie wiecie jak sytuacja obecnie się przedstawia? Wczoraj zawiadomiłem policję o mężczyźnie, który w nocy spał na dworze przy Wiklinowej. Może to Pan Wiesław? Dobrze by było…

 2. Wczoraj naF jeziorem w piaecznie chodził Pan bardzo podobny do tego Pan… może akurat to ten Pan gwarancji nie daje ale bardzo podobny. A teraz inny temat ludzie kurcze to wpis o panu Wiesławie a nie o naszym burmistrzu

 3. To i ja się przyłączę życząc Teodorowi przejazdu rowerowego wybudowaną przez niego ścieżką rowerową oraz niech przejdzie się ścieżką do szpitala – tą ścieżką której nie chce zbudować – koniecznie po deszczu. Życzyć mógłbym tak długo ale nie jestem jego podwładnym i nie będę się podlizywał. Ma od tego swoich ludzi.

  P.S. Mam nadzieję, że Pan Wiesław się odnajdzie.

 4. Patrząc na zdjęcie twarz wydaje mi się znajoma, gdzieś już widziałem tego pana.
  Niestety nie pomogę, ale jestem dobrej myśli że człowiek ten się odnajdzie cały i zdrowy.

  Pozostała część mojego wpisu będzie o czym innym.
  Dziś jest 4 lipca przeglądając wszystko co się działo w dniu dzisiejszym w łęczyńskim internecie zauważam, że poza LLE i wpisie Bartola o zaginionym mężczyźnie inni w mieście próżnowali.
  A Ja chciałem oznajmić, że w dniu dzisiejszym dla miasta i gminy Łęczna był piękny dzień, bowiem tego dnia były imieniny TEODORA i nikt o tym nawet nie wspomniał.
  Szanowny panie Teodorze – nasz prawdziwy gospodarzu i burmistrzu na tę końcówkę dnia chciałbym życzyć panu spełnienia wszystkiego tego co obiecywał pan mieszkańcom i wyborcom Łęcznej.
  To życzenie ode mnie jest naprawdę szczere i chciałbym w 100% jego spełnienia.
  A i nerwy spokojne będą. 🙁 🙂
  Pozdrawiam.
  Ferdynand K.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.