Zlikwidują straż miejską w Łęcznej? Przyjdź na sesję!

Dzisiaj 29.04 o godzinie 14-tej okaże się, czy budżet Łęcznej dostanie spory zastrzyk gotówki. Radni zagłosują bowiem nad wnioskiem o likwidację straży miejskiej. Każdego roku, ta nieudolna służba pochłania ponad pół miliona złotych z miejskiej kasy!
Nie siedź w domu – przyjdź na sesję, sprawdź jak pracuje Twój radny! Nieraz okazywało się, że dopiero w obecności wyborców radni zaczynają myśleć o nich, a nie o wytycznych wąsatego mentora.
To niezwykle istotne, aby na sali pojawiło się jak najwięcej aktywnych obserwatorów.

O przyczynach pojawienia się wniosku o likwidację, możesz poczytać tutaj(LINK).

Gdyby jednak odległość lub inne zajęcia nie pozwoliły Wam na obecność, już teraz obiecuję, że imienne wyniki głosowania zostaną (wbrew wytycznym z urzędowego szkolenia) opublikowane na tym blogu, a następnie w formie pisemnej trafią do wszystkich mieszkańców Łęcznej.

Przy okazji cały czas możecie wspierać inicjatywę likwidacji, „lajkując” ten profil na facebooku(LINK). Wsparło ją już ponad 700 Łęcznian!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Zlikwidują straż miejską w Łęcznej? Przyjdź na sesję!"

  1. jupi a jej pisze:

    Nie wierzę, że uda się zlikwidować to „coś”. Już wybór przewodniczącej pokazał, że to jest po….ne.

    • Bartol pisze:

      O przewodniczącej napiszę już w najbliższy poniedziałek (bez względu na rezultat jutrzejszego głosowania) – gwarantuje, że będzie ciekawie 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes