Znamy sposób na zdaną maturę z matematyki!

Odkąd matematyka znowu jest przedmiotem obowiązkowym na maturze, uczniowie drżą na samą myśl o niej. Tak oczywiście nie musi być! Jeśli zastanawiasz się jak osiągnąć dobry wynik na egzaminie z matematyki, ten wpis jest dla Ciebie!
Znamy sposób na zdaną maturę z matematyki!

Działająca na łęczyńskim rynku od półtora roku Szkoła Matematyki MatMartyna rozpoczęła właśnie zapisy na weekendowy kurs maturalny z matematyki. Wszyscy wiemy, że stres przed maturą, jak i podczas samego egzaminu dojrzałości, jest zjawiskiem absolutnie naturalnym. Aby lepiej sobie z nim poradzić, trzeba się dobrze przygotować. Jak mówi prowadząca zajęcia p. Martyna: „Zrobię wszystko, aby dobrze przygotować moich uczniów, reszta należy już do nich.”

Szkoła Matematyki MatMartyna oferuje zajęcia na wszystkich szczeblach edukacji od podstawówki, po egzamin dojrzałości włącznie. Zajęcia są prowadzone w specjalnie przygotowanej i wyposażonej pracowni matematycznej mieszczącej się przy ul. Wiklinowej 4/8A w Łęcznej. Szkoła zapewnia wszelkie materiały.

Nic nie odda tak zamiłowania i pasji, którą wkładamy w pracę z młodzieżą, jak ich pozytywne recenzje.

Weekendowy kurs maturalny odbywa się w grupie 5-6 osobowej i trwa 100 min. Zajęcia rozpoczynają się od lutego.

W celu zapisania się na kurs, bądź uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 784 475 015 lub poprzez stronę na facebooku MatMartyna.

Do matury zostały już tylko trzy miesiące. To może być Twoja ostatnia deska ratunku. Zapisz się już dziś!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Znamy sposób na zdaną maturę z matematyki!"

  1. Ferdynand K. pisze:

    Bardzo dobry pomysł, bo maturę w obecnych czasach trzeba zdać. 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes