Aktywny początek tygodnia – wspólne łęczyńskie bieganie

Z wielką przyjemnością mogę napisać, że spróbujemy rozruszać Łęczną. Zgodnie z treścią zeszłotygodniowego wpisu(LINK) mam dla Was zaproszenie na wspólne łęczyńskie bieganie. Bieg odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 30 czerwca o godzinie 18:00. Startujemy z placu cyrkowego zmierzając wzdłuż trasy rowerowej. Przez ulicę Jagiełki, biegniemy w stronę ulicy Krasnystawskiej i dalej przez ulicę Krótką, Rynek II oraz Plac Kościuszki. Naszym celem jest punkt z którego startowaliśmy co oznacza, że kierujemy się prosto ulicą Jana Pawła II. Bieg poprowadzi Agata Okoń o której możecie poczytać na jej blogu www.sportmakerblog.blogspot.com

Szczegółowa trasa biegu

Dystans nie jest porażający, wynosi dokładnie 4 kilometry. Szacowany czas, w którym powinniśmy pokonać cały odcinek to ok. 30 minut spokojnym truchtem. Bieg rozpoczniemy zbiorową rozgrzewką, która jest bardzo ważna podczas wszystkich ćwiczeń fizycznych! W tym biegu nie chodzi o żadną rywalizację, a o przyjemność, którą możemy czerpać ze wspólnego treningu! Niech aktywne poniedziałki staną się takim pozytywnym nałogiem dla wszystkich Łęcznian, którzy lubią biegać i chcieliby czasami podzielić się swoją pasją z innymi. Zaczynajmy nowy tydzień aktywnie, optymistycznie i intensywnie wraz ze wspólnym przebiegiem i masą pozytywnych endorfin!

Podsumowując:
Start: poniedziałek 30.06 godzina 18:00
Miejsce: plac cyrkowy
Dystans: 4km
Tempo: spacerowe 😉
Dołącz do wydarzenia na facebooku (LINK)

Jeśli macie chęć pobiegać, chcecie się poruszać, macie coś do zrzucenia lub zwyczajnie lubicie to, zapraszamy! 😉

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby mieszkańców naszego miasta, wystarczy kliknąć przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Aktywny początek tygodnia – wspólne łęczyńskie bieganie

  1. wydaje mi się że trzeba będzie zmienić trasę ponieważ ul.Krasnystawska jest zamknięta

    Pozdrawiam

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.