Czy w Łęcznej znajdą się chętni na wspólne bieganie?

Lada moment rozpoczną się wakacje. Pora więc na powrót do tematów związanych z aktywnością fizyczną. Z tego właśnie powodu, chciałbym Wam dzisiaj przedstawić czytelniczkę Agatę, która od niedawna prowadzi bloga o tematyce sportowej.
Jak sama mówi, pomysł stworzenia strony, na której mogłaby dzielić się z innymi: doświadczeniami, radami i spostrzeżeniami na temat niektórych sportowych aktywności, chodził za nią od dawna.
„Na mojej stronie poruszam takie tematy jak: zbilansowana dieta, zdrowy tryb życia, treningi całego ciała oraz początki każdego biegacza. Uwielbiam fitness, a bieganie to moja pasja. Dziś aktywność fizyczna to część mnie! 🙂 Zapraszam Was bardzo serdecznie do odwiedzenia mojej strony. http://sportmakerblog.blogspot.com/ Przeczytacie tam nieco więcej o mnie i o moim hobby!

Jeśli ktoś z Was prowadzi serwis o podobnej tematyce, zapraszam do kontaktu (dane kontaktowe dostępne są na blogu). Być może uda nam się wymienić linkami 😉

Bardzo możliwe, że wzorem niedzielnych przejażdżek rowerowych, również biegający w naszym mieście doczekają się zorganizowanych, grupowych przebieżek. Więcej informacji już wkrótce.
Swoją drogą czy Waszym zdaniem, w Łęcznej znajdą się chętni na wspólne bieganie? Odpowiedzi napiszcie w komentarzach lub kliknijcie na przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem 😉

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Czy w Łęcznej znajdą się chętni na wspólne bieganie?

 1. Oj Ferdziu, Ferdziu… a może przywdziałbyś jakieś „cichobiegi” i się dołączył? 😉

 2. No musiałem wejść na ten link.
  Fajna jesteś, ale biegaj sama a te różne dupki niech patrzą za Tobą.
  Pozdrowionka dla ciebie.

  1. Sam jesteś dupkiem.
   Są ludzie biegający lepiej samemu i są ci osiągający lepsze wyniki biegając z kimś.
   W grupie łatwiej będzie osiągnąć coś więcej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.