Franciszek Smuda trenerem Górnika Łęczna!

Spekulacje, które pojawiały się od kilku tygodni, potwierdził dzisiaj „Przegląd Sportowy”. Od najbliższego meczu z Legią Warszawa, łęczyńskim zespołem ma pokierować Franciszek Smuda. Do podpisania umowy z Zielono-czarnymi ma dojść w najbliższy czwartek (15.12).

Górnik nie ma obecnie trenera, który legalnie mógłby go poprowadzić w niedzielnym meczu z Legią. Wygasła tymczasowa licencja dla Sławomira Nazaruka, który nieoczekiwanie okazał się najlepszym rozwiązaniem na czas kryzysu: w dwóch meczach zdobył cztery punkty. By zasiadł na ławce w spotkaniu przy Łazienkowskiej, klub musiałby jednak zapłacić 20 tys. zł. za przedłużenie licencji lub 30 tys. zł kary za brak szkoleniowca z ważnym dokumentem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Franciszek Smuda trenerem Górnika Łęczna!"

  1. Alfred pisze:

    Franek zabieraj GÓRNIKA do Łęcznej. Tu jest jego miejsce od powstania klubu i tu ma swoich fanów którzy dopingiem bardzo go wspierają. Myślę że kibice Łęcznej to jak dwunasty zawodnik i wtedy grają wspaniale.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes