Kosiarski: Chodnika do Tesco nie będzie, bo jest niebezpieczny [Dokument]

Trzymajcie się mocno. To co za chwilę zobaczycie i przeczytacie, przechodzi ludzkie pojęcie.
Przyzwyczailiśmy się już do głupich czy nawet szkodliwych decyzji łęczyńskiego wodza. Ta dzisiejsza zdecydowanie należy do tych najbardziej kretyńskich, bo jak inaczej można powiedzieć o takim uzasadnieniu odmowy realizacji wniosku mieszkańców.

Jak pewnie wiecie, piesze dotarcie do Tesco na Chełmskiej to nie lada wyczyn. Od lat mieszkańcy Łęcznej proszą o przejście dla pieszych, które umożliwiłoby bezpieczne dojście do celu. Słuchając ich głosu, radni apelują do władz o wykonanie takiej inwestycji.

Pod koniec 2015 roku radni próbowali przekonać Kosiarskiego do stworzenia przejścia dla pieszych w rejonie marketu Tesco. Wtedy odparł radnym, że „odnośnie przejścia dla pieszych przy markecie Tesco na ul. Chełmskiej – nie ma i nie będzie dopóki nie będzie chodnika po drugiej stronie” (LINK)
Zatem w tym roku radni zaproponowali utworzenie chodnika, który miałby zostać sfinansowany z pieniędzy przeznaczonych na wykup nieruchomości.
Co ciekawe pomysł poparli nawet radni wąsatej koalicji. Musiał więc zostać zaopiniowany przez włodarza. I został! Poniżej zobaczycie w jaki sposób:


Macie jakieś pytania?

Pod dokumentem widnieje podpis. Czyj? Najbardziej światłego magistra inżyniera w dziejach miasta.

Chodnik będzie zagrażał bezpieczeństwu pieszych… No tak, nie od dzisiaj wiemy, że do Tesco na Chełmskiej najlepiej dojechać samochodem, a jeszcze lepiej ustawić go na dwóch miejscach na raz.

Zachodzę w głowę, za co zostaliśmy pokarani takim włodarzem?

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Kosiarski: Chodnika do Tesco nie będzie, bo jest niebezpieczny [Dokument]

  1. A po co wam chodnik do Tesco. Pan burmistrz jeździ samochodem więc wam chodnik potrzebny nie jest.

  2. A wodociąg dało się zrobić, mimo że ponad trzy razy droższy. Łęczna miastem abstrakcji, Lublin miastem inspiracji

  3. On się martwi skąd tu na nagrody dla swoich wykombinować, bo koniec roku aby dotknąć a nie na jakiś tam chodnik do Tesco.
    Widziałeś gdzieś u chłopa chodnik na tzw „podwórzu”, tak jak i pantofle na nogach po godz 16;00.
    Więc spokojnie,poczekajmy do wyborów – na 100% obieca, że zrobi 😉

  4. Myślisz sobie, że już nic głupszego nie można powiedzieć i wtedy do głosu dochodzi on. Najmądrzejszy, najjaśniejszy 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.