[Górnik Łęczna] Pomóż Helence! Wylicytuj koszulki piłkarskie!

Górnik Łęczna to jedna wielka rodzina. Siostra Antka Dylewskiego – jednego z zawodników rocznika 2006 Akademii Sportu Górnika Łęczna – Helenka potrzebuje naszej pomocy!
Helenka Dylewska w marcu skończyła 3 lata. Cierpi na ciężką czterokończynową postać mózgowego porażenia dziecięcego i padaczkę. W wyniku licznych powikłań jej rozwój jest bardzo zaburzony, a rączki i nóżki są bardzo napięte. Helenka nie siedzi samodzielnie i nie mówi.

W środę 30 maja na obiektach sportowych przy Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej odbędzie się Dzień Sportu podczas którego odbędą się licytacje koszulek. Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Helenki Dylewskiej. Początek licytacji o godzinie 13.00.

Licytowane będą koszulki Grzegorza Bonina, Pawła Jaroszyńskiego (Chievo Verona) i Mariusza Pawelca (Śląsk Wrocław). Cena wywoławcza każdej z koszulek to 200 zł. Licytujemy w komentarzach pod zdjęciem wybranej koszulki (LINK). Finał licytacji odbędzie się w przerwie meczu Górnik – Raków.

(LINK) LICYTACJA NA FACEBOOKU (LINK)

Uwaga! Aby wygrać licytację obecność na meczu jest obowiązkowa!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes