II Niedziela po obiedzie z ŁGR [Zdjęcia]

Nieziemski upał, ponad 47 przejechanych kilometrów i dwie „złapane gumy”, to krótkie podsumowanie II edycji Niedzieli po obiedzie z ŁGR. Tym razem w przejażdżce wzięło udział 10 rowerzystów i 5 rowerzystek. Pierwszym punktem wycieczki było jezioro Dratów. Tam rowerzyści mogli odpocząć w cieniu „drewnianego grzybka”. Następnie ruszyli w kierunku Zawieprzyc przez Kocią Górę. Całą trasę możecie prześledzić pod tym adresem. Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do wspólnego kręcenia w bardzo niedalekiej przyszłości.

O terminie następnej edycji „Niedzieli po obiedzie z ŁGR” poinformujemy Was na łamach tego bloga oraz na fanpejdżu Łęczyńskiej Grupy Rowerowej.

Wszystkie zdjęcia z przejażdżki znajdziecie pod tym adresem (LINK)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "II Niedziela po obiedzie z ŁGR [Zdjęcia]"

 1. Bernardo pisze:

  Pan Burmistrz uważnie przygląda się tym działaniom Grupy Rowerowej i jest bardzo zadowolony, że pod jego okiem rowerzyści radzą sobie tak dzielnie. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że już wkrótce obieca budowę kolejnych tras rowerowych w Łęcznej.

  • eliia pisze:

   „Obieca”..
   Zerknij sobie na mapę do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Jest mnóstwo ścieżek a zrobione jest tylko gów.., które da się przejechać w mniej jak 30 min i łączy nic z niczym. Obiecanki to niech sobie na talerzyku położy i zje, a ty razem z nim.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes