Powraca Górnik Łęczna [Oświadczenie]

Na zorganizowanej dzisiaj konferencji prasowej, Zarząd Górniczego Klubu Sportowego Bogdanka przekazał informację, że od nowego sezonu, występujący w pierwszej lidze zespół, będzie nosił nazwę Górnik Łęczna. Wraz z powrotem do rdzennej nazwy, na trybuny powróci zorganizowany doping.
Nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to bardzo dobra wiadomość, na którą czekali wszyscy kibice zielono-czarnych.

Pełna treść oświadczenia Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Górnika Łęczna, dostępna jest na tej stronie (LINK).

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Powraca Górnik Łęczna [Oświadczenie]

 1. Sukces pana burmistrza ? Burmistrz miał w du**e klub i usłyszy raczej mocno niepochlebne słowa, niż dziękujemy. Śmiech na sali. Jeśli nie wiesz jak jest/było naprawde, to po co pisac glupoty. Nigdy nie dal na klub nawet złotówki

  1. Co do słów burmistrza to proszę bardzo: http://archiwum.gornik-leczna.com/news.php?readmore=3829 „„Jeśli kibice nie potrafią znaleźć sponsora, to nie mogą stawiać warunków Zarządowi i Spółce, bo doprowadzimy do tego, co jest w Lublinie, że nie będzie żadnego klubu. Bywa tak, że kibice powodują szkody i straty w tym klubie a nie przynoszą dochód. Taka jest prawda i trzeba o tym głośno mówić, bo mamy w Polsce coraz więcej problemów z „kibolstwem”. U nas w Łęcznej również są ludzie, którzy mają zakazy stadionowe. O tym trzeba głośno mówić. Nie można dopuszczać do tego, aż kibic kibica zabije albo innego normalnego człowieka. Jeśli kiedyś przychodziły na stadion rodziny z małymi dziećmi, bo nie padały żadne niecenzuralne słowa, to dzisiaj podstawową przyśpiewką są wulgarne słowa, m.in. o Policji. Mnie jako człowieka i burmistrza nie interesuje takie kibicowanie, ponieważ chciałbym pójść z wnukiem na stadion i aby nie słyszeć takich odzywek i przyśpiewek. Jeśli patrzę, że nasi kibice bratają się z „kibolami” Motoru Lublin, czy Chełmianki, którzy to kibice mają – że tak powiem – prawie w całej Polsce słynną „renomę”, to nie jestem z tego tytułu zadowolony. Jak powiedziałem, sponsor zażyczył sobie, aby była nazwa GKS Bogdanka i taka nazwa będzie i tutaj władze miasta w tej materii nic nie mogą. My nie wykładamy pieniędzy na ten sport i nie możemy być stroną w tych sprawach”.”

   1. I Bernardo został zgaszony, co prawda nawet nie potrafi się do tego w żaden sposób odnieść.

 2. Wielki sukces Pana Burmistrza, który z całego serca wspierał przywrócenie nazwy. Kibice mając taką osobistość po swojej stronie nie musieli się martwić o powodzenie sprawy. Byłoby miło gdyby na pierwszym ligowym meczu pojawił się jakiś transparent z podziękowaniami dla Pana Burmistrza. Lub wystarczy „Dziękujemy” od całej trybuny.

 3. Brawo kibice, brawo działacze – Panowie, na pewno wszystkim wyjdzie to na dobre.
  Górniku Łęczna ” NATRA”

 4. Po całej tej aferze ze zmianą nazwy wyszło kto jest prawdziwym kibicem. Nie nazwa a klub i piłkarze się liczą ale jak widać niektórym chyba od pakowania na siłowni spuchł mózg..

  1. Gdyby nie zachowanie kibiców Górnika, który zorganizowali się wokół własnej drużyny to na zmianę nazwy eliia czekałabyś jeszcze długo i długo. Poza tym jeśli coś mi się nie podoba to wyrażam to jasno i dosadnie a nie siedzę z podkulonym ogonem i nic nie mówie czekając na rozwój wydarzeń.A jeśli Ci chodzi o piłkarzy to wyobraź sobie że większość z nich doskonale rozumiała cała tą sytuację. Pracownicy klubu również. Tylko takie wynalazki jak Ty sobie coś ubzdurały.

  2. Co Ty piszesz?? Nazwa się nie liczy , herb też, barwy też??? Gdyby nie My i Nasz protest nadal nazwa klubu brzmiała by GKS Bogdanka, nawet bez nazwy miasta.

   1. To dawajcie więcej pieniędzy na klub wielcy kibice to nawet własnymi nazwiskami nazwiecie klub. Pozdro.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.