Ferie w Łęcznej – bez lodowiska i bez zmian w CK!

A miało być tak różowo. Jeszcze przed wyborami Leszek Włodarski szumnie zapowiadał zmiany w CK. Tymczasem mamy drugi tydzień ferii zimowych i czwarty miesiąc rządów nowego włodarza, a w CK nie zmieniło się nic. Nawet dyrektor placówki pozostał na swoim stołku. Łęcznianie! – To o takie zmiany walczyliście?

Ale zaraz zaraz, Centrum Kultury informuje o ofercie. Jaka to oferta? Sprawdźcie sami:

BALET
AKADEMIA CHÓRALNA
PLASTYKA
ZUMBA –poniedziałki i środy godz
TANIEC TOWARZYSKI- DOROSLI- poniedziałki, środy- bez zmian ( ewentualnie godzina może zostać przesunięta)
Zespoły Tańca nowoczesnego w ferie odpoczywają i regenerują siły: SWINGUSIE, SWING, RIVERS, RIVERS2, FANTAZJA, AFERA, CHEERS
LATINO SOLO, TEATR- ferie bez zajęć
STUDIO WOKALNE I SZKOŁA MUZYCZNA – USTALENIA INDYWIDUALNE Z INSTRUKTOREM

To nie żart. To informacja skopiowana wprost ze strony urzędu! Widocznie dyrekcja centrum kultury jest bardzo zapracowana.
Na co Pan jeszcze czeka Panie Włodarski?

Tymczasem w innych miastach mimo dodatniej temperatury, działają baseny i lodowiska. Zarówno te o nawierzchni sztucznej jak i te schładzane agregatami. Powstają też sztuczne (przenośne) górki z igielitem, z których dzieciaki mogą zjeżdżać nawet wtedy, gdy nie ma śniegu. Nie mówię już o atrakcjach, które wymagają zaangażowania jedynie kadry centrów kultury. Samorządy idą dalej i przy organizacji zimowej oferty dla najmłodszych nie sięgają jedynie do „własnej” kieszeni (budżetu), a pozyskują sponsorów, którzy przy takiej okazji mogą się wypromować. Tak to dzisiaj działa.
Można? Można!
Czas się obudzić!

PS. Ostatnio Łęcznian na lodowisko zapraszała nawet gmina Puchaczów. Jaki wstyd!

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Ferie w Łęcznej – bez lodowiska i bez zmian w CK!

 1. kosiarski zaczął destruować Włodarski dokończy nawet Dni Łęcznej przestają istnieć ciekawe kto zgasi światło

 2. A basen to od ilu miesięcy nie działa? To już ponad rok. Atrakcje też Włodarski obiecał i na obiecankach się skończyło. Możecie sobie plastikową zjeżdżalnię za sto złotych kupić.

 3. wiocha i nastawiane na polach bloki,na zakupy warto pojechać do Lublina po przysłowiową marchewkę, gdyż w rolniczej gminie otoczonej wioskami warzywa są droższe niż w mieście wojewódzkim żenada, rozrywka to raz w tygodniu w sezonie letnim i jesiennym „Cyrk na kółkach”, wystarczy się rozejrzeć Wólka Rokicka pod Lubartowem basen dla młodzieży i dorosłych itp itd, pozdrowienia dla wyborców „nowego” burmistrza.

   1. Myślę sobie, że to nie kwestia wykonywanego wcześniej zawodu, tylko tego kogo się ma za plecami 🙂

    1. No w tej Wólce Rokickiej dla ścisłości, do basenu dopłaca powiat miasto Lublin, w ramach rekompensaty za przeniesienie tam z Hajdowa wysypiska śmieci, ale racja- to co się dzieje w Łęcznej, przypomina jakąś małą wioskę na Kresach.

 4. Dopóki Misiewicz będzie siedział na stanowisku to nic się nie zmieni. On nie rozumie, że czasy się zmieniły.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.