Pomysłowy Dobromir na bani!

We wtorek (19.02) przed godz. 15.00 w miejscowości Kaniwola, gm. Ludwin. Policjanci z łęczyńskiej drogówki zauważyli jadący drogą publiczną pojazd czterokołowy. Zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Czterokołowiec nie posiadał tablic rejestracyjnych oraz wymaganego ubezpieczenia OC.

To był początek problemów kierującego pojazdem własnej konstrukcji, 42-letniego mieszkańca gm. Cyców. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy za kierowanie pojazdem osobowym w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusze poinformowali Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny o niezawartej polisie OC. Wkrótce 42–latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Pomysłowy Dobromir na bani!"

  1. Carin pisze:

    Nic mu nie zrobią. Prawo jazdy miał zabrane za jazdę pojazdem osobowym. Ten pojazd jest raczej skonstruowany tak jakby miał służyć do przewozu np.skrzynek w sadzie. Ala ulepszony wózek mechaniczny. 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes