[PILNE!] Łęczyńscy policjanci zostali pobici, a może sami pobili młodych mężczyzn? [Screen]

Na początku stycznia 2019 przekazałem Wam informację zaczerpniętą z oficjalnej strony KWP w Lublinie o młodych mężczyznach, którzy mieli pobić łęczyńskich policjantów(LINK). Jak się okazuje, relacja świadków zdarzenia diametralnie różni się od tej podawanej przez mundurowych. Według nich agresorami mieli być sami policjanci. Swoje zeznania potwierdzają nagraniami z miejsca zdarzenia!

Po zdarzeniu młodzi mężczyźni bardzo szybko trafili przed oblicze prokuratora, a następnie do aresztu na trzy miesiące. I pewnie siedzieliby tam do dzisiaj, gdyby bliscy nie zaczęli interweniować. Całe zajście było nagrywane przez świadków. Na nagraniach słychać wyraźnie odgłosy bójki, które (nie tylko w moim odczuciu) jednoznacznie wskazują na co najmniej nieprofesjonalne zachowanie łęczyńskich stróżów prawa. O zajściu i nowych dowodach można było przeczytać w ostatnim wydaniu „NIE”, w artykule „Policja nie do pobicia”. Poniżej treść artykułu, z której dowiecie się jakie okoliczności zdarzenia przedstawia druga strona:

Ciekawe, prawda? No to jeszcze coś. W dniu dzisiejszym odbyła się rozprawa apelacyjna. Biorąc pod uwagę zgromadzony w sprawie materiał, sąd postanowił uchylić areszt w stosunku do jednego z młodych mężczyzn (19-latka). Po prawie miesiącu w areszcie podejrzany jest już w domu i wszystko wskazuje na to, że będzie odpowiadał z wolnej stopy.
Nie mam niestety informacji o pozostałych dwóch osobach, które w związku z tą sprawą do dzisiaj również przebywały w areszcie.

Jeśli śledzicie wąsatego bloga, to wiecie, że nie jest to pierwsza niejednoznaczna sprawa z udziałem łęczyńskich stróżów prawa. Przypomnę tylko pobicie z 2016 roku (LINK) w które zamieszany miał być jeden z radnych. Tu nie o ile mi wiadomo nie udało się ustalić sprawców.

Liczę na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy przez sąd. Oczywiście będę się jej przyglądał.

Aby ta informacja trafiła do jak największego grona odbiorców, kliknij koniecznie na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “[PILNE!] Łęczyńscy policjanci zostali pobici, a może sami pobili młodych mężczyzn? [Screen]

  1. Kolo historii zatoczylo swoj krąg hasło obywateli pomóż milicji pobije się sam jest aktualne ☺

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.