Poznajcie zespół The Ravel z Łęcznej

Dzisiaj w „kolumnie” pasje naszych czytelników, łęczyński zespół The Ravel. To grupa ludzi pełnych pasji i zapału do współtworzenia swojej muzycznej historii. Działa przy Centrum Kultury w Łęcznej. To istna „plątanina” charakterów, czy wykonywanych powszednich zajęć. Jednak odmienności nie stoją na przeszkodzie by tworzyć coś razem. Różność preferencji muzycznych członków sprawia, że ich piosenki są nieszablonowe.
Muzykę i teksty piszą sami, a inspiruje ich życie, ludzie, upadki i powstania, otaczające piękno, gołębie…
Jak można skategoryzować gatunek muzyczny jaki reprezentuje The Ravel? Ogólnie pojęty rock!
Zespół swoją pasją dzielił się występując wielokrotnie podczas Dni Łęcznej, WOŚP, czy Dni Papieskich w Łęcznej. Jest gotowy, by entuzjastyczne treści nieść dalej w świat.

The Ravel na Facebook: https://www.facebook.com/theravel

Poniżej prezentujemy pierwsze nagranie zespołu dostępne na YouTube. „Marze i maże” to utwór o pragnieniach, tych największych, które mamy na dnie serca i nieśmiało o nich myślimy. Także nasi drodzy zabieramy się do słuchania i realizowania marzeń!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Poznajcie zespół The Ravel z Łęcznej"

 1. HiH pisze:

  Szanowny Bernardo. W CK funkcjonuje więcej takich „perełek”. Z tego co wiem jest niezły teatr i kilka zespołów tanecznych. Jestem jednak pewien że funkcjonują NIE dzięki wsparciu Pana Burmistrza ale dzięki ciężkiej pracy instruktorów CK.
  Nawiasem mówiąc, Moderatorzy powinni założyć osobną rubrykę poświęconą wpisom P. Ber…. Jakiś kącik poezji, albo coś takiego…

 2. eliia pisze:

  Nie zatrzymujcie się na Łęcznej, bo to bez sensu. Spróbujcie w Lublinie, może się uda, jest wiele imprez i koncertów i nie warto tego marnować. Może ktoś was zauważy i da wam większe szanse na rozwój.

 3. Bernardo pisze:

  O proszę jaka perełka przy Centrum Kultury. I dzięki komu działa CK jak nie Panu Burmistrzowi?

  • Pawel pisze:

   Skończ spamować panem burmistrzem.

   • Adam200 pisze:

    W komentarzach Bernardo ciekawi mnie jedna rzecz: Jestem bardzo ciekaw ile dostaje ów człowiek za pisanie takich bzdur i (mówiąc delikatnie) słodzenie burmistrzowi???

 4. slawek902 pisze:

  Wytrwałości,nowych pomysłów i promocji tego co tworzycie

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes