W sobotę zagra Paluch, w styczniu PIH! (Wideo)

Dla miłośników rapu w naszym mieście nadeszły naprawdę tłuste lata. Wysiłkiem łęczyńskiego kolektywu ToJestTo, już w najbliższą sobotę w Retro zagra poznański raper Paluch. To jeszcze nie wszystko! Kolejne miesiące to prawdziwa bomba. Przed nami koncerty rapowych dinozaurów – Abradaba(listopad) i PIHa(styczeń). O tym jak wielką publikę może zgromadzić w Łęcznej ten gatunek muzyki, może świadczyć fakt błyskawicznego rozejścia wszystkich biletów na sobotni wykon. Zgadza się, na rynku od wielu dni nie ma nawet jednej wejściówki.

Paluch zamyka swoja dyskografię albumem „Milion dróg do śmierci”, wydanym razem z Kalim w czerwcu 2013. Lada moment możemy się także spodziewać nowego krążka pod tytułem „Lepszego Życia Diler”.

Abradaba chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To według mnie jeden z ojców chrzestnych polskiego rapu. Członek legendarnego Kalubra44, który w tym roku zapowiedział swoją reaktywację. Z niecierpliwością czekam więc na nowy krążek.

Na koniec crème de la crème i wisienka na torcie. Adam Piechocki, czyli białostocki raper PIH. Profesor od zabójczych szesnastek i punchy. Jak sam podał w jednym z tekstów „z prawa mam magistra z rapu habilitację”. Cóż… muszę się przyznać, że wejściówkę na koncert PIHa, zaklepałem już kilka dni temu 😉

PS. Wielki szacunek dla ToJestTo za organizacje tych imprez.

Udostępnij ten wpis!