Grzybobranie na placu Kościuszki? [Zdjęcia]

To nie jest żart. Być może nawet takie „grzybobranie” jest możliwe już teraz. Wewnętrzne ściany budynku, delikatnie mówiąc, nie wyglądają najlepiej.
W lipcu br. pisałem o fatalnym stanie elewacji zewnętrznej kamienicy przy pl. Kościuszki 1, wyremontowanej (1,5 roku temu) nakładem 1 350 000 PLN (LINK). Na ścianach zewnętrznych pojawiły się purchle, a farba odchodziła i odchodzi nadal całymi płatami.
Okazuje się, że w środku wcale nie jest lepiej. Wczorajszy artykuł publikowany w Dzienniku Wschodnim (gdzie w kampanijnym stylu, rewitalizację podsumowuje dobry gospodarz) niesamowicie zbulwersował jednego z mieszkańców Starego Miasta. Przesłał do mnie kilka zdjęć, które możecie obejrzeć poniżej.

Warto dodać, że nadzór inwestorski nad remontem tego budynku sprawował pracownik urzędu miejskiego w Łęcznej – Zbigniew Kochański – Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Gminy, otrzymał za tą pracę 20 000 PLN brutto (LINK).

(Kliknij na wybranym zdjęciu, aby je powiększyć)

Tak moi drodzy, zapłaciliśmy za „to” wszyscy. Rzeczywiście panie burmistrzu, jest się czym chwalić…

PS. Nie zauważyłem aby ściany (remontowanego również niedawno) urzędu miejskiego wyglądały podobnie.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Grzybobranie na placu Kościuszki? [Zdjęcia]

 1. Trzeba pochwalic sie tym na leczna24 jest info na um24. Redakcja um24 czy tez leczna24 umiescila informacje aby chwalic sie grzybowymi osiagnieciami. Hee cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk.

 2. Trzeba będzie remontować remontowane. Jakie to żałosne a jednak współczesne i takie „polskie”. Pan Kochański i jego szef jednym dziadostwem podszyci. Na wymioty mnie zbiera…sorry

 3. Za co Tym ludziom się naprawdę płaci?
  Czy ktoś prywatnie pozwoliłby sobie na coś takiego?
  Pogoniłby takich fachowców, a temu Gościowi kazał za taki nadzór zwracać kasiorę.
  Remont takiego budynku za taką sumę pieniędzy,to wielki obciach. A czy znów na wiosnę nie trzeba będzie go wyremontować.
  Ciekawe Kto teraz weźmie taki nadzór i za ile?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.