Awaria skanera w Urzędnie Miejskim

Od kilku miesięcy w obszarze BIP’u dotyczącym oświadczeń majątkowych, składanych przez naszych radnych za 2011 rok widać jedynie oświadczenie p. Przewodniczącej (która „zasłynęła” ostatnio, w związku z sesją dot. nowego „targowiska”). Czyżby nawet tak prosta czynność jak skanowanie (nie przepisywanie) dokumentów przerastała możliwości urzędasów w naszym magistracie? A może skaner uległ awarii i nie można kupić nowego, ponieważ np. wszelkie wolne środki zostały przeznaczone na puzzle lub kalendarze? Może też jest to związane z tajemniczym sponsorem fontanny przy CK na Obrońców Pokoju? (Swoją drogą czy ktoś z Was, widział te puzzle lub kalendarze? – jeśli tak prośba o link ze zdjęciem)

LINK: http://www.e-bip.pl/4Dfile/rada_radni_i … 25296942.4

P.S. W starostwie powiatowym w Łęcznej skaner zaciął się chyba dobrych kilka lat temu… a może powiatowe urzędasy „myślą”, że publikacja takich danych nie jest konieczna…

P.S. 2 Powoli dobiega końca sezon ogórkowy… i nie chodzi tu oczywiście o zawodową efektywność urzędasów (wg. mnie sezon ogórkowy trwa tutaj przez 365 dni w roku), a o moją obecność/aktywność na forum. Wkrótce pojawią się nowe wątki o dużo większej sile rażenia niż wcześniej (niekoniecznie w tym serwisie).

Udostępnij ten wpis!