Będzie trzeci publiczny żłobek, a drogi gruntowe zostaną wyasfaltowane!

W najbliższym czasie 39 ulic zyska nawierzchnie asfaltową, koniec z błotem i kurzem. Dodatkowo powstanie trzeci publiczny żłobek!
Oczywiście nie w Łęcznej, a w Świdniku. W Łęcznej nie mamy nawet jednego publicznego żłobka, a o stan dróg gruntowych lepiej nie pytać. Właśnie takimi inwestycjami chwalą się Włodarze w Świdniku.

Tymczasem cyrkowiec z placu Kościuszki chwali się budkami dla jerzyków, zlotem food truckow, no i kładką donikąd za dwie bańki.
Czego nie rozumiesz?

Świdnik:

Łęczna:

Gdyby ktokolwiek z Was nie rozumiał, czym rózni zarządzanie miastem od pustego, i bezmyślnego lansowania się w mediach społecznościowych, to nie macie już wątpliwości. Nawet przy dużej wadzie wzroku, różnica jest widoczna aż nadto 🙂

Podczas ostatniej debaty nad raportem o stanie gminy Włodarski stwierdził, że miasto się rozwija i dzieje się w nim naprawdę dużo. Na tym nie skończył, powiedział także, że tylko niewielka cześc mieszkańców nie zauważa tych pozytywnych działań… KURTYNA!

PS. To jak? Widzicie te zmiany? 🙂

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Będzie trzeci publiczny żłobek, a drogi gruntowe zostaną wyasfaltowane!

 1. Trolem nie jestem i na tą stronę wchodzę czasami żeby się pośmiać, ale ten artykuł nie jest śmieszny. Żłobek jest potrzebny jak powietrze, nowe drogi tak samo (np ul. Polna). DLACZEGO ŁĘCZNA NIC NIE MOŻE I MIESZKAŃCY CIĄGLE ŚPIĄ (albo mają w d***e) ? NIE WSZYSCY PRACUJĄ NA KOPALNI i nie każda żona może siedzieć w domu z dziećmi, NIE KAŻDY chce wysłać syna pod ziemię a córkę przeznaczyć na kuchtę domową górnika i POTRZEBUJEMY TUTAJ SZKÓŁ INNYCH NIŻ GÓRNICZA !!! KIEDY KOLEJNA PODWYŻKA??? DO KITU Z TAKIM MIASTEM.

  1. Podwyżka za wodę i ścieki własnie weszła (oczywiście pseudomedia o tym nie wspomniały) ale niewykluczone, że lada moment czeka nas kolejna (poczekajmy do najbliższej sesji).

 2. Powiem tak nasz bur-miszcz, to tylko lans chyba na necie , bo w realu to totalna pi – lipa.
  Zamiast cokolwiek robic to paraduje w niedziele po rondzie .
  Odkomarzanie ??? Jakie odkomarzanie jeden raz popryskali pod cmentarzem i tylko zdjecia i net.
  Niech pokaza fakture ile litrow kupili tego preparatu do odkomazania.
  Nowy ciagnik to tylko stoi na PGKiM lub Pod Gmina. Nic nie robia .
  Co do dzialan na wsiach to totalna kpina i olewka jedna droga na Piotrowku i koniec.
  Pieniadze na Centrum nie kultury prawie 1000000 i co NIC .
  Żłobek , ferie , półkolonie ? NIC .
  Fotowoltaika , NiC.
  Nawet nie ma 11 radnych którzy by poparli.
  Coś czuje , ze za rok tez go nie poprą.
  Taki to będzie Koniec naszego Miszcza.

 3. Nic tylko się na wieś przeprowadzić. W tym mieście to tylko urzedasem zostać i dostawać kasę za nic. A niektórzy z nich dostają kasę za szkodzenie miastu.

 4. Będzie! Będzie zabawa!
  Będzie się działo!
  I znowu nocy będzie mało.
  Będzie głośno, będzie radośnie
  Znów przetańczymy razem całą noc.

 5. Przyznać się, kto myślał że chodzi o Łęczną?

  To jak to jest, że w takim Świdniku można, a w Łęcznej nie? Nawet licząc proporcjonalnie do wielkości miast to w Łęcznej też powinien być choć jeden żłobek i wyasfaltowanych np 20 dróg ziemnych.

 6. Jak chcecie inwestycji, to się wyprowadźcie do Cycowa, Ludwina albo Puchaczowa. W Łęcznej na mieszkańców tylko podwyżki czekają.

 7. Wiedziałam, że to wkrętka! Coś mi tu śmierdziało, bo nawet jednego żłobka w Łęcznej nie mogłam się doliczyć.

  1. nie znacie miasta –nie ma aż tyle chętnych mam do pracy by otwierać żłobek mamuśki mają 500+ i siedzą w piasku i palą i piją –ciekawe spostrzeżenie i nasuwa się pytanie –czy wysiedzą tę emeryturę BO SIĘ NALEŻY ??????nowy otwarty żłobek ul,Wacława Jawoszka 3

  2. nie znacie miasta –nie ma aż tyle chętnych mam do pracy by otwierać żłobek mamuśki mają 500+ i siedzą w piasku i palą i piją –ciekawe spostrzeżenie i nasuwa się pytanie –czy wysiedzą tę emeryturę BO SIĘ NALEŻY ??????nowy otwarty żłobek ul,Wacława Jawoszka 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.