Czy wojewoda wygasi mandat radnej Obel-Szurek?

O tej sprawie nie napiszą wazeliniarze łęczyńskiej władzy, którzy mocno siedzą w kieszeni burmistrza. Wszystko wskazuje na to, że radna z komitetu Włodarskiego straci mandat.

W odróżnieniu od sprawy Mariusza Fijałkowskiego, nadmuchanej na polityczne zamówienie, tu nie będzie mowy o zarabianiu na „majątku gminy” 440 PLN miesięcznie. Tak, za te czterysta czterdzieści złotych, pachołek Włodarskiego postanowił, wnioskować o wygaszenie mandatu w/w radnemu. Już wiecie, o co tutaj tak naprawdę chodziło?

Tymczasem radna Anna Obel-Szurek, jeszcze przed wyborami rozpoczęła pracę w charakterze prokurenta w spółce SIM Wschód w której Gmina Łęczna posiada 3 mln udział! Tak trzymilionowy udział! To ta sama spółka w której fuchę miał Kuczyński, jednak chwilę po wyborach został wyrzucony,
O wszystkim wiedział Włodarski, wiedziała także sama zainteresowana. Tylko z jakichś przyczyn do dzisiaj siedzą cicho. Ciekawe dlaczego?

Gdybyście mieli wątpliwości, poniżej zobaczycie oświadczenie majątkowe radnej oraz wypis (z wczoraj) dotyczący w/w spółki.

Zaskoczeni?
Jak sądzicie, czy radna sama zrzeknie się mandatu? Czy pomoże jej w tym wojewoda?

Udostępniajcie proszę ten wpis, tak żeby jak najwięcej mieszkańców zobaczyło hipokryzję podwyżkowej ekipy.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Czy wojewoda wygasi mandat radnej Obel-Szurek?

  1. Ta pani to przypadkiem nie była radcą prawną Spółdzielni Batory i Starostwa Powiatowego?
    I co zostając radną nie wiedziała, że będzie konflikt?
    Niedawno było o tej pani i Maksymowiczu głośno we Wspólnocie, jak oni pod szyldem 2050 naprawiali samorządność, jak z banerami posła Sobonia wywieszonych na płotach starostwa walczyli.
    Dziś o tamtym panu ze Spiczyna słuch już zaginął a pani z artykułu sama sobie gola strzeliła.

  2. Zobaczcie, co się wczoraj wydarzyło w spółdzielni, która opróżnia śmietniki w mieście. To jeszcze lepszy materiał będzie.

  3. Niemożliwe 🙂 Stec z Włodarskim i Słowikiem tak sprawnie prowadzili sprawę Fijałkowskiego, to i tym przypadkiem też się zajmą. Prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.