Pokazy lotnicze w ramach III Świdnik Air Festival już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca!

Mieszkańcy Łęcznej, jeśli macie dość żenujących festynów, serwowanych przez człowieka, który skacze do basenu w ubraniu, to w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, odbędzie się III Świdnik Air Festival.
Wydarzenie będzie miało miejsce w Świdniku na terenie lotniska trawiastego i rozpocznie się o godz. 12:00. Zaplanowano wiele pokazów dziennych i nocnych, a wśród lotniczych gwiazd pojawią się m.in.: Łukasz Czepiela, Retro Sky Team, Jurgis Kairys, Bolkow, Marek Choim, aeroSPARX i wiele innych.

Imprezie towarzyszyć będą bezpłatne atrakcje dla najmłodszych oraz wystawy statyczne.

Darmowe atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw, animacje i zabawy (m.in. dmuchane zjeżdżalnie, samochody na akumulator, wielkie bańki mydlane, tory przeszkód, warsztaty cyrkowe, plac zabaw z 10 tys. drewnianych klocków Linden, gry i zabawy rodzinne).

Wystawy statyczne: statków powietrznych wojskowych i cywilnych, uzbrojenia będącego na wyposażeniu Wojska Polskiego, wyposażenia Żandarmerii Wojskowej, wyposażenia Policji, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Lotniczej Akademii Wojskowej, zabytkowych pojazdów będących w posiadaniu Politechniki Lubelskiej, modeli latających RC z kolekcji Aeroklubu Lubelskiego Sekcji RC, zabytkowych motocykli i samochodów świdnickich kolekcjonerów.

Bilety dostępne są na stronie: https://biletyna.pl/sport/III-Swidnik-Air-Festival-2023.

Szczegóły na poniższym plakacie.

Udostępnij ten wpis!