Ile zarabia kierownictwo Starostwa Powiatowego w Łęcznej?

Niedawno publikowałem informacje o zarobkach w Urzędzie Miejskim w Łęcznej. Dzisiaj przyszedł czas na Starostwo Powiatowe. Chętni mogą także obejrzeć oświadczenia majątkowe radnych rady powiatu pod tym adresem (LINK). Urząd Miejski najwidoczniej potrzebuje więcej czasu na ich opublikowanie. Do rzeczy!
Generalnie z pensjami w starostwie również nie jest najgorzej. Tutaj także da się „wyciągnąć” grubo ponad 100 000 PLN. Za co? Zobaczcie sami:


Starosta – Adam Niwiński
2012 rok – Pensja z SP w Łęcznej – 152 192,58 PLN

Wicestarosta – Kazimierz Budka
2012 rok – Pensja z SP w Łęcznej – 121 389,48 PLN

Sekretarz – Kazimierz Radko
2012 rok – Pensja z SP w Łęcznej – 113 222 PLN

Skarbnik – Patrycja Miazio
2012 rok – Pensja z SP w Łęcznej – 93 863,53 PLN

(Źródło: BIP Starostwa Powiatowego)

Poniżej dane z Urzędu Miejskiego, będzie Wam łatwiej porównać.

Burmistrz – Teodor Kosiarski
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 150 095,35 PLN

Zastępca Burmistrza – Dariusz Kowalski
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 119 075,41 PLN

Sekretarz – Jerzy Małek
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 102 833,32 PLN

Skarbnik – Renata Brońska
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 104 353,91 PLN

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Ile zarabia kierownictwo Starostwa Powiatowego w Łęcznej?

 1. Powiem tak, Pan Burmistrz zawsze staje na wysokości zadania i te zarobki są nieadekwatne do tego ile w naszym mieście zrobił. Poza tym jeden z serwisów (akurat nie ten) wspomniał o tym, że dzięki Panu Burmistrzowi pięknie został wyremontowany rynek oraz obiecany jest również remont 2 pozostałych.

 2. No i gdzie tutaj sprawiedliwość? Jakoś nie widać inwestycji w powiecie a Starosta zarabia więcej od Pana Burmistrza. Za takie poświęcenie miastu Pan Burmistrz powinien zarabiać dużo więcej. Uważam, że nieodpowiednio są wycenione jego kompetencje, zaangażowanie i pomysłowość.

  1. dobre są te Twoje prowokacje bernardo ! Wypowiedzi na poziomie jak cały ten portal … ehh ! Opanuj się bo to już jest żałosne !

   1. Moim zdaniem to oni powinni zarabiać jeszcze mniej. Za co wszyscy dostają taką pensję łącznie z burmistrzem i starostą na czele? Jakoś ja nie mam pojęcia. Niech zarabiają tyle co normalny człowiek to zobaczą jak się żyje z cenami za śmieci, z rosnącymi rachunkami.

    1. A może Ty zazdrościsz Panu Burmistrzowi? Trzeba było skończyć takie szkoły jak on i mieć takie doświadczenie i podejście do ludzi to byś może też miała zbliżone zarobki.

     1. Nie mam czego mu zazdrościć ;). No chyba, że lenistwa i nieróbstwa. A jego wykształcenie w ogóle nie jest odpowiednie na jego stanowisko ;). Poza tym myślę, że lepiej bym zarządziła miastem niż on, a moje skończone studia to nie Twój interes kolego 😉

    2. jakby zarabiali najniższą krajową lub nawet średnią krajową, to by się na te stołki nie pchali i za wszelką cenę nie chcieliby się na nich utrzymywać kolejne kadencje. Jak już się dostał taki do koryta i tyle lat w nim ryje, chamsko i wyniośle traktując zwykłego mieszkańca to ma w dupie wszystko, bo jest po wyborach. Pasożyt i tyle.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.