M. Fijałkowski: Informator Lepszej Łęcznej od dziś w Waszych skrzynkach! [Pobierz]

Już dziś w swoich skrzynkach na listy możecie znaleźć Informator Lepszej Łęcznej. Zgodnie z obietnicą kolejna garść informacji o naszych działaniach, inicjatywach oraz o poczynaniach łęczyńskiej władzy. W urzędowych mediach o tym nie przeczytacie. Piszemy jak jest naprawdę, a nie jak każe pisać burmistrz.

Co znajdziecie w Informatorze?

Między innymi: podsumowanie pierwszego roku kadencji 2014 – 2018 w wykonaniu przedstawicieli Lepszej Łęcznej, informację nt. “prostowania” sprawy diety Krystyny Borkowskiej, o urzędniku posiadającym firmę i pracującym na zleceniu urzędu, o kolejnej udanej rekrutacji w jednostkach organizacyjnych gminy, o tym kogo kryje burmistrz Kosiarski, o inicjatywach radnych Lepszej Łęcznej i co najważniejsze życzenia od radnych Lepszej Łęcznej dla wszystkich Państwa z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Aby pobrać Informator, kliknij na poniższy obrazek.


Cały wpis przeczytasz na
<< Blogu radnego Mariusza Fijałkowskiego >>

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „M. Fijałkowski: Informator Lepszej Łęcznej od dziś w Waszych skrzynkach! [Pobierz]

 1. Pewnie macie swoje spostrzeżenia i jakieś przykłady z życia?
  Ja mam i wierzę w to, że wreszcie PIS i Kukiz15 wyczyszczą te układy z powiązań, kolesiostwa, czy tych pracujących na zasadzie co by tu jeszcze od miasta, czy gminy wyłudzić?.
  Dobrze by było by Sejm obecnie mający większość z PIS skrócił kadencję rządzącym w miastach i gminach i powinien nakazać przeprowadzić przyśpieszone wybory samorządowe.
  Nie jednemu by się „nogi ugięły” – co?.
  A tym co wyłudzili i wyprowadzają z kas miejskich pieniądze oszukując tym obywateli CBA, Sądy, czy Komornicy powinni zajmować majątki i ich konta bankowe.
  Dlaczego ci tzw. „cwaniacy” np. nie mają pozapisywanych na siebie majątków, domów, posiadłości, samochodów, tylko zawsze na kogoś innego -żony, babki, ciotki.
  Właśnie tą patologią w naszym kraju rządzący obecnie PIS powinno zająć się w pierwszej kolejności.
  Nadszedł koniec tego k#restwa. 😉

 2. Pod dywanem Wspólnej Sakwy już trudno coś zmieścić. Czas wytrzepać dywanik z różnych afer.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.