Kolejna „rekrutacja” w urzędzie miejskim?!

Na stronach urzędowego BIP’u pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące naboru na stanowisko pracy ds. obsługi monitoringu miejskiego w Straży Miejskiej w Łęcznej.

Szeroki opis dostępny jest na stronie:
LINK

Czy nie wydaje się Wam, że warunki wskazują na jakąś konkretną osobę? Czy nie zastanawia Was dlaczego w pozycji wymagane wykształcenie, mamy podane średnie techniczne. (czy może to być np. technik gastronomii?). Jest też wymaganie dotyczące wykształcenia w zakresie zarządzania/psychologii społecznej z elementami negocjacji, mediacji (osoba taka musi pewnie przekonywać kamery żeby „widziały” ostro np. sprawców zdarzeń). Wśród wielu pozycji znalazły się tam też: talent organizacyjny (pewnie dla umiejętności układania dokumentów na biurku) oraz znajomość języków obcych (żeby wiedzieć że „power” służy do włączenia kamery. Swoją drogą zastanawiam się kto tą umiejętność znajomości języka obcego zweryfikuje (hihi) ). Generalnie ciekaw jestem w czym te umiejętności naprawdę pomogą osobie w obsłudze monitoringu.

To już kolejna po stanowisku dot. inwestycji, rekrutacja dla której wymagania wydają się aż nazbyt szczegółowe. Co o tym sądzicie? Braliście kiedyś udział w takich rekrutacjach ?

Udostępnij ten wpis!