Który z radnych ma 800 000 PLN na koncie?

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wracam do przeglądu oświadczeń majątkowych. Przed Wami dokument złożony przez przewodnicząca rady miejskiej w Łęcznej, Krystynę Borkowską(LINK). Co znajduje się w środku?
Była główna księgowa LW Bogdanka może pochwalić się oszczędnościami w niebagatelnej kwocie 859 100 PLN. Względem dokumentu składanego w 2013 roku jest to wzrost o ponad 100 000 PLN.
Dodatkowo przewodnicząca rm posiada udziały w domu i mieszkaniu. Jest także właścicielem akcji spółek: JSW(75sztuk) oraz LW Bogdanka (1299 sztuk – na dzisiaj walory te stanowią wartość ok. 145 000 PLN).
Praca zawodowa przyniosła jej w 2013 roku dochód w kwocie 635 383,34 PLN. Do tego trzeba doliczyć „drobne” 23 844 PLN pochodzące z diety przewodniczącej.

Biorąc pod uwagę zasobność portfela przewodniczącej, prościej jest mi rozumieć głosowania ZA podwyżkami opłat czy podatków lokalnych w Łęcznej (LINK).

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

11 komentarzy do artykułu "Który z radnych ma 800 000 PLN na koncie?"

 1. lolka19 pisze:

  Przeciez R.Misiewicz mieszka w tym samym domu , ktory wybudowal w latach 90 …

 2. eh pisze:

  myślę że tu chodzi właśnie o te ciągle podwyżki i tak ochocze ich uchwałanie. Tacy ludzie oderwani są od rzeczywistości przeciętnego mieszkańca który musi jakoś utrzymać rodzinę za 2 tys zł lub nawet mniej. Dla takiej pani żadna podwyzka niestraszna.

 3. on1988 pisze:

  trochę skrajny artykuł. Była zastępcą prezesa LW, główną księgową – na takich stanowiskach zarabia się dobrze. Myślę, że możemy jej tylko zazdrościć, lecz konstruktywnie. Idąc do pracy w jakiekolwiek firmie dogadujemy się z pracodawcą, że będziemy wykonywali pracę za określoną stawkę. Nie zaglądajmy ludziom do portfeli tak obcesowo ! Bardziej mnie zastanawiają inne oświadczenia. Są radni, którzy z renty wybudowali dom za 700 tys zł 🙂

  • jupi a jej pisze:

   A w którym miejscu tego artykułu widzisz jakąś skrajność? On podaje do naszej wiadomości pewne fakty i tyle. Już bardziej twój komentarz jest skrajny i nieprzemyślany.

  • Bartol pisze:

   ooo który radny wykazał się takim sprytem i gospodarnością? 😉

   • on1988 pisze:

    Skrajny, ponieważ Pani Przewodnicząca majątku nie dorobiła się na stołku UM tylko w pracy! Ma się kajać, że udało jej się tyle zarobić ?
    A co do tego Pana od domu to ten, który Hotel w Łęcznej buduje, parkuje na zakazie a według oświadczenia majątkowego funkcje dyrektora pełni charytatywnie 😉

    • Bartol pisze:

     Ale to nie ten sam 😉 Radnym jest brat dyrektora CK. Sam dyrektor co prawda też starował ale się nie dostał.

     • on1988 pisze:

      ten czy nie ten, brat nie bart z renty ma dom !

     • Bartol pisze:

      Można jaśniej? Oświadczenia majątkowego radnego Misiewicza za 2013 rok, jeszcze nie ma w BIP.

    • jupi a jej pisze:

     Twoje wpisy to jeden wielki chaos. Daj sobie spokój z tym. Nie wiesz o czym piszesz.

 4. ABC pisze:

  A dla niej to różnica czy woda będzie po 10 a nie 20 zł albo śmieci nie 9 a 18 zł. Jej to będzie i tak wszystko jedno. Jak taki człowiek może czuć potrzeby i sytuację tych biedniejszych mieszkańców Łęcznej.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes