Łęczna: Alimenty, kradzieże, pobicia, oszustwa. To ich poszukuje łęczyńska policja!


Łęczyńska policja poszukuje ośmiu osób, które uchylają się od płacenia alimentów na swoje dzieci.
Policjanci czekają na sygnał zarówno od od osób, które wiedzą, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna lub kobieta, jak i od tych, którzy mogą mieć wiadomości na temat przypuszczalnego miejsca ich pobytu.
Zobacz nazwiska oraz zdjęcia poszukiwanych.

Kto uporczywie uchyla się od wykonania ciążącego na nim z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to naraża ją na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Poniżej nazwiska oraz zdjęcia 8 osób poszukiwanych za niepłacenie alimentów. Szczegóły dotyczące widocznych niżej osób znajdziecie tutaj(LINK).

Oczywiście katalog osób poszukiwanych przez funkcjonariuszy łęczyńskiej komendy jest znacznie większy i obejmuje w sumie 72 nazwiska. Przestępstwa, w związku z którymi są poszukiwani obejmują pobicia, kradzieże, włamania czy oszustwa. Nazwiska i zdjęcia poszukiwanych znajdziecie tutaj(LINK)

Policjanci czekają na informacje również od Was. Każdy sygnał o miejscu pobytu osoby poszukiwanej zostanie dokładnie sprawdzony. Dzwonić można albo pod numer, który został podany przy zgłoszeniu dotyczącym konkretnego poszukiwanego mężczyzny lub na ogólny numer policyjny 997 (takie zgłoszenie zostanie przekierowane na właściwy komisariat).

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes