Łęczna czy Łęczyna? Czy Donald Tusk wie, gdzie przyjechał? [Zdjęcia]

We wtorek 18.04 w Lublinie odbyło się posiedzenie klubu Koalicji Obywatelskiej oraz spotkanie z Donalda Tuska mieszkańcami Lubelszczyzny. Wydarzenie nie było przypadkowe, ma bowiem związek z wyborami parlamentarnymi, które odbędą się jesienią. Okazuje się, że grafika tworząca tło podczas spotkania, zawierała błąd. Zamiast Łęcznej, na mapie regionu zobaczyliśmy Łęczynę.

O ile Tuskowi (z racji pochodzenia – Pomorze) można tę gafę wybaczyć (choć to naciągane), to warto zauważyć, że przy tablicy z błędem, fotografowali się lokalni politycy z Lublina. W tym znajoma „skaczącego Leszka” Marta Wcisło – Poseł na Sejm RP.

Zobaczcie sami:

Lechu, przy najbliższej okazji wyjaśnij koleżance, do jakiego miasta przyjeżdża.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

3 komentarze do artykułu "Łęczna czy Łęczyna? Czy Donald Tusk wie, gdzie przyjechał? [Zdjęcia]"

 1. to ja pisze:

  Ta wcisło to się wszędzie wciśnie , a ścianą cisną jak trzeba i bez jej
  świnienia ….

 2. To jest dla mnie strzał w stopę. Takie coś tylko wkurza mieszkańców i zniechęca do głosowania (to że poparcie dla Tuska tutaj jest nikłe to swoją drogą)

 3. Aldona pisze:

  A kto Łęczną kojarzy z normalnym miastem, chyba wtedy gdy szuka działki na otwarcie marketu, lub potrzeba wybić się medialnie. np poseł, czy senator.
  Szanowna Pani Poseł na kopalni wszystko dobrze ściany jadą.

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes