Łęczna: Mamy najdroższego burmistrza! W dwa lata zaliczył ponad 135 000 PLN podwyżki! [Video]

Niewiarygodne. Człowiek, który w całym kraju znany jest ze skoku do basenu w ubraniu, zaliczył nieprawdopodobną podwyżkę pensji. Podczas gdy Łęczna jest jednym z najszybciej wyludniających się miast w Polsce, brakuje rozwojowych inwestycji, a majątek gminy jest hurtowo wyprzedawany, wynagrodzenie Włodarskiego urosło do prawie 270 000 PLN rocznie. To najdroższy burmistrz w regionie!

Publikacja oświadczeń majątkowych prezydentów, wójtów i burmistrzów przyniosła sporo ciekawych informacji.
Otóż twórca zakątka relaksu, łąk kwietnych i kilku innych, drogich i równie przydatnych inwestycji zarabia teraz ok. 270 000 PLN rocznie. Zaledwie dwa lata temu było to lekko ponad 133 000 PLN.
Jak mawiają, za dobrą pracę, należy się godna zapłata. I w tym przypadku z pewnością tak jest 🙂

Poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniała się pensja, a także sytuacja kredytowa „skaczącego” Leszka w ciągu ostatnich czterech lat.

Dla tych, którzy narzekają, że zawsze jesteśmy na końcu, zawsze jesteśmy najgorsi, etc. mam dobrą informację. Mamy najdroższego burmistrza na Lubelszczyźnie!

Mieszkańcy Łęcznej też dostali od władzy podwyżkę, podatków i czynszów 🙂

Przy okazji polecam Wam świeży odcinek Globalisty o najbiedniejszych miejscach w Polsce. Zaskoczeni?

Włodarski, jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Łęczna: Mamy najdroższego burmistrza! W dwa lata zaliczył ponad 135 000 PLN podwyżki! [Video]

  1. Z tego co pamiętam to Włodarski sam wyszedł z propozycją obiżenia swojej pensji do ustawowego minimum oraz obniżenia diet radnym, ale nie zostało to przegłosowane

    1. Dobrze pamiętasz. Sobie chciał zostawić kilkanaście tysięcy złotych pensji, a radnym po stówce. Frajerska zagrywka włodarza.

  2. to jak tam Leszku, co sprzedaż jeszcze w Łyncnej, dwa lata przed wyborami powinno być to zablokowane , przypominam że w remontowanym budynku przy Kościuszki za potęzne pieniądze , nadzorowanym prze twojego pracownika remoncie , obrywają się balkony ? jakieś plandeki sa tam podwieszone , to jest wizytówka gospodarowania

  3. Dopiero widziałem, jak Wspólnota pisała, że starosta dostał coś ponad 100 tysięcy podwyżki. Włodarskiego nie zauważyli, bo są od niego uzależnieni.

    1. nie mogli o tym napisać. Włodarski mógłby po takim artykule zakończyć z Kuligiem umowę o dzierżawę działki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.